Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszi mindenki természet...

Miért veszi mindenki természetesnek, hogy mivel nő vagyok, ezért biztos fogok gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Hitelt fogok felvenni, hogy házat tudjak venni. Anyum házát vonjuk be önerőnek, és tegnapelőtt megkaptam egy ismerőstől, hogy felelőtlenség önerő nélkül hitelt felvenni, mert ha gyereket szülök és elmegyek gyesre, akkor bukjuk anyum házát meg az enyémet is, mert sem anyum sem én nem tudom majd fizetni a hitelt.


Nagyon felhúztam magam, hisz egyáltalán nem akarok gyereket, párom sem. Maga a feltételezés is sértő volt, hogy egyből ezt kapom csak mert nő vagyok.


2016. jún. 8. 14:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

:D Igen, buta pic.sa vagyok :D Nem süllyedek le a szintedre, hisz te csak ennyit tudsz, az életemről meg semmit :) Javaslom akkor szidd anyumat, ha végigjártad az utunkat :) Addig meg kuss a neved :)


A gyerekről kérdeztem, nem a hitelről :D Azzal tisztában vagyok, köszi.

2016. jún. 8. 15:54
 22/27 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos, nekem kellett lesüllyednem a tiédre, hogy végre megértsd, amit két oldalon keresztül magyaráztak neked, de sajnos, lehet, hogy még mindig nem érted.
2016. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hát hallod... nem gyakoris emberektől fogok hiteltanácsokat kérni :D A kérdésem se erre vonatkozott :D
2016. jún. 8. 16:04
 24/27 anonim ***** válasza:
46%
Akkor mi a francot keresel itt?:D Életemben nem írtam ki egy kérdést sem, nincs rá szükségem. Segíteni járok ide, meg néha szórakozni a hozzád hasonlókon.
2016. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%

"Olyat feltételezni a másikról tényként, ami nem is biztos, sértő."


Ne haragudj, de ahhoz képest, hogy szörnyen okosnak hiszed magad, ez tipikusan az unintelligens emberekre jellemző ostobaság. Gyakorlatilag valójában minimális az, amit tényként ismerünk a többi emberrel kapcsolatban, javarészt mindenkivel kapcsolatban csak feltételezésekkel élünk. Ha pl. ott jön valaki traktorral, én is azt hiszem róla, hogy mezőgazdász. Megkérdezem tőle, milyen lett a termés, ő meg vérig sértődik, ugyanis igazából bróker vagy hegyi vezető, és most csak szívességből áll át a haverjának a traktorával az egyik udvarról a másikra.


Ha az ember csak a 100%-osan biztosan ismert tényeknek adhatna hangot, akkor az emberek közti kommunikáció javarészt megszűnne.

2016. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én se akarok gyereket. Azon nem szoktam fennakadni, ha feltételezik, hogy akarok, mert tényleg a legtöbb embernek előbb-utóbb lesz gyereke. Viszont engem is idegesít, amikor kárörvendően közlik, hogy "nehéz lesz ám megszokni a gyest, ha most ilyen nagy lábon élsz" meg "hiába keresel többet, mint a párod, ha szülsz, úgyis ő tart majd el". Ugyanis nem mindenki b'ssza el rendszeresen az egész bevételét egy hónap alatt. Akinek normális fizetése van és tud takarékoskodni, annak van annyi megtakarítása, hogy munkából kiesés után is akár évekig tudja fizetni a megélhetését meg a hitelét. Másrészt szülés után sem kell évekig otthon rohadni, ha van egy jó munkahely, ami visszavár. Szóval én megértelek, kérdező.
2016. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Sztereotípia miatt.
2016. jún. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!