Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem van ilyen?...

Csak szerintem van ilyen? Vannak olyanok akik eleve sikertelenül születnek.

Figyelt kérdés
Ilyen vagyok én is van van 3-4 maradandó betegségem,nem tudok beilleszkedni sehova,minden nehezen jön össze másoknak pedig minden egyszerűen összejön és sikerül minden szereti őket egy csomó ember de sokan mások is ilyenek mint én
2016. jún. 10. 21:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ne ertsd felre, nem azt mondtam h hagyd abba, en is edzes fuggo vagyok, csak esszel csinald.
2016. jún. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Az tok jo...lol azert van ott eltokeltseg :D
2016. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Akkor pontositanal a problemadon?
2016. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
legalább normális sportot űzök nem? Legalább nem b'zi focista vagyok vagy valami
2016. jún. 11. 00:34
 25/34 anonim ***** válasza:

Hat nem tom, mi bajod van akkor...

Nyomod a komdit, edzett vagy..

Nincs csajod, vagy tenyleg nem vagom..

2016. jún. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Az a problémám hogy tikel a fejem,alig tudok nyelni ha emberek vesznek körűl sehogy,alig tudok beszélni,utálom az embereket,nem okoz semmi sem boldogságot. 36 perce töltöttem be a 16. és már elegem van az életből.Nem értem miért b'sztatnak aval hogy legyen barátnőm amikor beteg vagyok és idegesit az is ha valaki megszólal... Utálok emberek közt lenni nem tudok miről beszélni velük csak annyit értek a beszédükből mintha duruzsolnának.Nem érdekel a szájbakúrt focijuk meg ezek...
2016. jún. 11. 00:38
 27/34 anonim ***** válasza:
Megkaptad, az uzenetet?
2016. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Meg.Kösz de szerintem ezekel a dolgokal nagyon szar kamaszkor lesz ez főleg hogy ilyenkor "kötelező" bulizni járni,csajozni meg stb mint a többi g'ci....
2016. jún. 11. 00:52
 29/34 anonim ***** válasza:
Semmi sem kotelezo, ha erosebb vagy belul, te vagy a vezer, te mondod meg h mit kell es mit nem, ennyi. Max kibirod aztan mikor nagy leszel a sajat dolgaiddal foglalkozol a tobbi toketlent meg letojod.
2016. jún. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ami nem ol meg, az megerosit.
2016. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!