Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek bunkó vagyok,...

Szerintetek bunkó vagyok, amiért nem küldök magamról idegeneknek képet a neten?

Figyelt kérdés

Van, hogy ezen az oldalon, vagy máshol elkezdünk beszélgetni valakivel és valamelyikünk felajánlja, hogy menjünk át mondjuk facebook-ra, mert ott könnyebb beszélgetni. Vagyis én általában azt szoktam mondani, hogy skypeon beszéljünk, mert ott még mindig megmarad egy kis anonimitás, de általában fb-ot szoktunk cserélni, mert mások ott vannak fent gyakrabban..És olyankor jön az, hogy elkezdik nekem mondani, hogy küldjek már magamról képet, mert az úgy nem ér, hogy én látom facebook-on a képeit, ők meg nem tudják, én hogy nézek ki. De most nem értem, ha a másik ajánlotta, hogy fb-on beszéljünk, mert neki a skype nem jó, akkor miért akarja, hogy még képet is küldjek magamról? Én is utálok képet küldeni magamról idegeneknek, meg úgy általában képeken szerepelni, szóval megoldottam azzal, hogy nem rakok ki magamról facebook-ra se képet, meg máshová se és csak akkor küldök, ha már nagyon régóta beszélek valakivel...Ha más telepakolja az oldalát róla készült képekkel, arról nem én tehetek, nem én kértem, hogy rakjon fel magáról egy tucat szelfit, meg amúgy nem is azt fogom nézegetni...De még ha azt is nézegetném, akkor is mi lenne? Ha zavarja, hogy bárki láthatja, akkor ne rakjon fel képet magáról. Én nem azért akarok máshol beszélni, hogy képeket nézegessünk a másikról, hanem mert chaten szerintem könnyebb, hogy mindig hallom, ha irtak nekem és nem kell állandóan frissitgetni az oldalt, hogy visszairt-e..Vagy akkor ha zavarja őket, hogy látom őket, csináljanak egy kamu profilt, ahol az ilyen újonnan megismert emberekkel beszélnek...Vagy ami még idegesit, hogy állandóan jönnek ezzel a "bosszant, hogy azt se tudom, kivel beszélek...lehet, nem is lány vagy, hanem egy 46 éves pedofil"...És ha az is lennék, akkor mi van? :D A beszélgetésünk szempontjából szerintem tökre mindegy, hogy milyen nemű a másik, meg hány éves, nem pasizni akarok...Ha más attól érzi jól magát, akkor mondhatom azt, hogy egy 15 éves lány vagyok, aztán leszedhetem random lányok képeit a netről és elküldhetem nekik, attól még nem biztos, hogy igaz..

Szóval mások miért hisztiznek, ha nem akarok pár óra ismeretség után képet küldeni magamról? Én nem érzem ettől magam bunkónak, de ezektől az emberektől állandóan megkapom, hogy milyen sunyi vagyok, meg hogy szerintük igazából egy bnzi vagyok, aki lánynak tettetve magát kicsalta belőlük a facebook-jukat és most arra maszturbál xD

18l


2016. jún. 12. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kep nélkül azért elég gáz, én arra gondolnék hogy csúnya vagy vagy nyomi.
2016. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És? Ha valaki csúnya vagy nyomi, már nem is állsz vele szóba?
2016. jún. 12. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elővigyázatos és előrelátó vagy, nem bunkó.

A legtöbben ész nélkül töltenek fel mindenféle adatot és képeket magukról. Te legalább megfontolt vagy.

A bírálóidtól megkérdezhetnéd azt, hogy ha mástól rögtön kapnak képet akkor miből gondolják hogy az valódi?

2016. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha nagyon nyomi. Bár tényleg annyi aberalt ember van ezen az oldalon hogy én se küldenek.
2016. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha erőltetik a képet, akkor nyilván többre gondolnak, és komolyabbak a szándékaik a netes beszélgetéseknél. Az elején jobb lenne tisztáznod, hogy nem kerül szóba se találkozás, se randi, maximum hosszabb ismeretség után. Így hamar el tudnád hajtani azokat, akik szexre vagy párkapcsolatra mennek, és nem lenne gáz a kép téma
2016. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy nem te vagy a sunyi hanem ők...

Ezzel a szöveggel akarják elérni, hogy képet küldj nekik, és ők is a fent említett dolgokat csinálják a képeidre :D

Amúgy meg az ilyenekkel úgyse éri meg beszélni


Mondjuk nekem volt olyan hogy egy lánnyal dumálgattam skypon nem kértem képeket, de ő küldözgette...aztán bejelölt facén...később kiderült, hogy egy ismerősétől lopta a képeket....szóval mindkét nemnél vannak "érdekes" egyedek



24/F

2016. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában a facebookcserében az is közre szokott játszani, hogy tudni akarják, hogy néz ki a másik, csak a "cseréljünk facebookot, mert ott könnyebb beszélgetni" jobban hangzik, mint a "cseréljünk facebookot, mert meg akarlak nézni."
2016. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem vagy bunkó. azt csinálsz a képeiddel, amit akarsz, nem vagy köteles senkinek sem küldeni.
2016. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!