Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kalandor és a művészhölgy?...

A kalandor és a művészhölgy? Avagy lehet e vajon kapcsolat két szabad ember között?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, az élete csupa kaland, játék, felfedezés, beutazza a Földet a kék óceántól a színarany mezőkön át a fekete hegyek rejtekéig, majd irány a nagyvilág, a csillagos ég, egy égi vándor, kinek szárnyai vannak, szabadon repül.


Van egy nő, ki igazi művész, olyan fantáziával, melyhez fogható nincs még. Nagy tudása van, erénye a bölcsesség, békésen, szerényen él a világ egy távoli rejtekén. Csend, nyugalom kell neki és szabad tér, hogy elkészíthesse a legcsodásabb alkotást.


E férfi és nő ha találkoznak és megvan köztük a szenvedély, vajon lehet e köztük jó kapcsolat, tudnak e együtt ,de mégis szabadon szárnyalni a vágyak tengerén...



2016. jún. 13. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Tudnak, ha nem akarják bekorlátozni, kisajátítani egymást.
2016. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen.

Két ilyen ember tudja értékelni a szabadságot és tudja azt is, hogy azt a másiknak hogyan adja meg.

Ugyanakkor inspirálják egymást a munkájukban, és mivel az érzéki örömöknek sem ellenségei ezért szívből tudnak örülni az együtt töltött időnek.

2016. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bele kell vágni, anélkül maximum ábránd maradhat.


Bár az a sanda gyanúm, hogy már nagyon mélyen vagyunk.

2016. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "csupa kaland, játék, világutazás, szárnyalás" nem összeegyeztethető a "csend, nyugalom, fantázia, alkotás" típussal. Az egy dolog, hogy mind a kettő szabad szellem, de amíg az egyik örökké kalandozni, utazni, új dolgokat látni és mókázni akar, addig a másik csak magának alkotni, elvonultan, békében. Totál nem passzol a kettő. A művészt zavarni fogja a másik állandó mehetnékje, a kalandort pedig bosszantja a művész megrögzött, idegesítően nyugodt életmódja. A művész nem fog utazgatni, az utazó nem fog elvonultan pihengetni a világ távoli rejtekén. Innentől kezdve nincsen semmi dolguk egymással, de eleve nem is valószínű, hogy két ilyen eltérő személyiség, ilyen eltérő vágyakkal, akár csak egy éjszakára is megkívánja egymást. Még beszélgetni sem tudnának miről.
2016. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ez egy történet lesz, saját regényem két főszereplőjét vázoltam föl.
2016. jún. 13. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:

4. tévedés.

Sejthető volt, hogy valamilyen fantáziavilág megszemélyesítői :)


Nálunk nem elvontan, művésziesen ugyanez van/volt velünk.


Együtt voltunk amikor az esett jól és külön, amikor a másik a kinti, én pedig a benti világomba vágytam.


Rengeteg beszélgetni valónk volt, hiszen ő behozott egy olyan világot az életembe ami érdekes és izgalmas, azonban nem vagyok jártas benne -és nem is szeretnék benne élni. Ő pedig olyan dolgokat ismert meg általam, amikre azelőtt nem figyelt, esetleg lenézett.


Most, hogy -kényszerből- összeköltöztünk ugyanígy van. Elengedem és elenged.

Az, introveltált ember unalmassága csak azok számára igaz akiknek nem nyílnak meg, így aztán mindig az a bajunk, hogy elbeszélgetjük az időt, mert több mondanivalónk van egymásnak mint bárki másnak.

Persze a kalandornak van egy kis művészi vénája (nem a művészetek, inkább az emberekkel való bánásmód terén) és a művészhölgyben van egy csipetnyi kalandvágy.


A többi tulajdonságokkal nem merném mondani, hogy rendelkezünk :D :D


Kérdező: ez lesz az első írásod? Könyv, vagy csak magadnak írod?

2016. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már eleve gyanítottam, hogy valami más lesz itt, különben nem fogalmaztál volna így. Választékos, szép!
2016. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És utolsó vagyok: Én a szingliket pártolom, na meg a fiú lány barátságot. Minek még egy romantikus regény? De persze, simán összejöhetnének.
2016. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos lehetséges, ha a művész hölgy nem az introvertált magába forduló fajta. Mármint magamból indulok ki, (kb olyan lehetek mint a művész hölgy:D) akkor is rövidtávon lehet izgalmas a dolog, de ekkora különbség szerintem hosszútávon nem áthidalható, hacsak nem változik meg mindkét fél egy kicsit. Én mindenképp olyan történetet írnék amiben megjelennek ezek a kihívások, de a felek küzdenek azért hogy működjön. Az már csak az én csavarom hogy a végére valami szomorú elválást tennék, de utána egyikük se lenne a régi valójuk, de valamiért mégse lehetnek egymáséi se. Izgalmas felvetés amúgy, remélem nem elcsépelt, nyálas történet lesz belőle:)
2016. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!