Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van az, hogy a mai...

Mitől van az, hogy a mai 14-15 éves lányok kinéznek 20-nak is?

Figyelt kérdés

Manapság rengeteg olyan lányt látok, akiről simán azt hinném, hogy 18 év körül van, holott még csak most ballagott el általánosból... Felnőttes az arcuk, olyan mellük és fenekük van már, hogy csak pislogok... Nagyon bosszantó tud lenni, mert én 17 vagyok és sokan 15-13nak tippelnek és eléggé rosszul esik (örököltem a vékonyságot és sokakat ez megtéveszt, mert olyan mintha "fejletlen" lennék).


Csak hogy párat linkeljek:


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. jún. 13. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez a "profi" smink ereje. Vedd le a vakolatot, és azonnal 12-nek mondanád. Emellett ezek csak az arcok, mellre ott a pushup, meg kitömések, fenékre meg a 3 számmal kisebb nadrág! Illetve képen direkt jól mutató pózokat vesznek fel. Élőben simán látod rajta, hogy mennyi is, max 1-2 évet tévedsz.
2016. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Easy a válasz a kérdésedre!

2 opció lehetséges^^

1. Elhamarkodták a kígyó bűvölést

2.Szüleik hamarkodták el a kígyó bűvölést.

2016. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is szoktam sminkelni magam ( korrektor, szempillaspirál, szemöldökigazítás), úgy talán közelebb tippelnek az életkoromhoz :D
2016. jún. 13. 20:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért a 30-as nők 20-asnak: mert jó a sminkjük és elérik vele azt a hatást, amit szeretnének.
2016. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

19 eves lany vagyok. Nem sminkelem magam, nem oltozkodok kihivoan. Amikor szerzodest kotottem elofizeteses telefonra az elado megkerdezte, hogy biztos elmultam-e mar 18 eves. Mondom ott a szemelyim es nezze meg. 15 evesnek neznek. A hugom sminkel, ugy oltozkodik ahogy, 16 eves lesz es idosebbnek nez ki nalam es mindig ot nezik idosebbnek.

Ugyhogy ennyi.... a baratomnak tetszik hogy ilyen vagyok.

2016. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Régen is voltak ilyenek. Amennyire tudod: ne törődj vele. Amikor érettségire készültem és otthon voltam a postás megkérdezte vagyok-e 16, különben nem vehetem át a levelet. 19 évesen a boltban a jó napot-omra szervuszt köszönt vissza a közel 60 éves eladó (és nem úgy gondolta, hogy visszategezhetem). 17-19 éves korig elő fognak ilyenek fordulni Veled. Majd amikor 30 leszel és még mindig 25-nek néznek akkor örülni fogsz neki. Azt a pár évet meg bírd ki :D
2016. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy évem van a 30-hoz, és 18 alattinak néznek, állandóan elkérik a személyimet. Sminkelek, nem vakolok.
2016. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :)
2016. jún. 14. 05:51
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Leginkább smink. Engem smink nélkül kiskorúnak néznek, pedig már lassan 25 vagyok :D sminkkel a saját korosztályomnak nézek ki általában :D
2016. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a smink témát. Azért néznek ki egyre idősebbnek a mai fiatal lányok, mert egyébként is fejlettebbek, mint 70 évvel ezelőtt. Az, hogy nagy a mellük/felnőttes az arcuk az annak köszönhető, hogy lehet kegyetlenül hangzik, de egyre jobbak a gének (és az életszínvonal). Manapság már kivétel nélkül a férfias/jóképű pasi és a csinos feleség kombináció általános jelenség és egy szép párnak óriási valószínűséggel is szép, fejlett gyermeke születik, a terhes nők által szedett táplálékkiegészítőkről/vitaminokról meg nem is beszélve, amelyek hatására sokkal szebbek/okosabbak/egészségesebbek lesznek a gyerekek, mint mondjuk a 70-es években. Ma már tényleg, komplett iparág épül a lelkiismeretes anyukákra, akik minden tápszert/cuccot megvesznek, csakhogy véletlenül se legyen egészségtelen a csecsemő.
2016. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!