Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van az, hogy a mai...

Mitől van az, hogy a mai 14-15 éves lányok kinéznek 20-nak is?

Figyelt kérdés

Manapság rengeteg olyan lányt látok, akiről simán azt hinném, hogy 18 év körül van, holott még csak most ballagott el általánosból... Felnőttes az arcuk, olyan mellük és fenekük van már, hogy csak pislogok... Nagyon bosszantó tud lenni, mert én 17 vagyok és sokan 15-13nak tippelnek és eléggé rosszul esik (örököltem a vékonyságot és sokakat ez megtéveszt, mert olyan mintha "fejletlen" lennék).


Csak hogy párat linkeljek:


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. jún. 13. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Két hete töltöttem be a 16-ot de volt már hogy 21-nek tippeltek,valószínűleg a magasságom miatt.(176 cm) Én imádok sminkelni,de nem azért hogy másoknak jobban tetszek,egyszerűen jobban érzem magam,bár nem tudom az mennyire változtat rajtam,de eddig még egyszer se volt olyan hogy nem adtak ki alkoholt vagy cigit:D
2016. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mert egy koraérett társadalomban élünk. Azért is nézik őket idősebbnek, mert sminkelnek, amit a Youtube-on mindenféle beautyguruktól látnak. Én nem sminkelek, mégis idősebbnek hisznek, mert rövidre van vágva hajam, komolyan, volt, hogy egy nálam 2-3 évvel fiatalabb fiú magázott.

14/L

2016. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!