Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek egyedül...

Szerintetek elmenjek egyedül kondizni? Igazából már nagyon régóta tervezem, de nehéz megtenni az első lépést, pedig rám férne az edzés. Félek, hogy majd kinéznek az izmos lányok és az izomagyú pasik, mert van rajtam egy kis súlyfelesleg (6-7 kg).

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen mennyél nyugodtan el edzeni, ha megkéred őket, akkor biztos segítenek is! Nem fognak kinézni, mert nem szörnyetegek, mindenki elkezdte valahol!
2010. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

22:33 és 39 olvtársainknál az IQ kicsapta a biztosítékot. Miért kellene elítélni valakit azért, mert tart tőle, hogy nehéz kezdés lesz megvetni a lábát a kondisok közt?

Szerintem a kérdező megerősítést, bátorítást várna, nem alázást.

Az én válaszom: szerintem menj bátran, de ha nem vagy teljesen biztos a dolgodban kérj személyi edzőt, aki bevezet, összeállít egy tervet és gond nélkül belejössz a dologba. Ha meg valaki ki- vagy lenéz, az saját magát minősíti.

2010. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze menjél nyugodtan.Én 14 évesen 54 kilós ropi voltam,de elmentem,pedig akkor még nem volt minden sarkon konditerem.2 óra volt az út csak oda.És ma 90 kilósan,alacsony testzsírral nem bánom,hogy elmentem:).
2010. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kondin kívül van számos más sport is, ami képes izmot építeni. Ha meg a súlytól akarsz megszabadulni, főleg. Ha tartasz a kondizástól, nézz más sport után, ahol családiasabb a légkör, vagy nem tartasz attól, hogy kinéznek.
2010. szept. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ne vezesd félre, jól gondolta, hogy konditerembe kell mennie.

Az edző tényleg sokat segíthet, mindenképpen ajánlott ebben az esetben.

2010. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akinek van rá pénze....
2010. szept. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van, csak valaki elszórakozza, cigire vagy a kocsijára költi.

Kinek mi a fontos....

2010. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!