Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, ha szinte...

Velem van a baj, ha szinte mindenki utál az osztályból?

Figyelt kérdés

Már általánosban is voltak problémáim a beilleszkedéssel, mondjuk akkor még valamennyire meg is értem, hogy nem szerettek, mert eléggé antiszociális voltam..

De mikor eljöttem az új sulimba 9.-ben, azt hittem, végre lehetnek normális barátaim, mert sokat változtam, meg végre lesz 4 év az életemben, amikor nem én leszek az, akinek ha meghallják a nevét, már fújolnak, meg ilyesmik..Ehelyett itt is csak cseszegettek. Az egészet egy olyan gyerek kezdte, akivel még egy szót nem beszéltem azelőtt. Először azzal csúfolt, hogy ronda vagyok, aztán hazugságokat talált ki rólam és most, 11.-re elterjesztette rólam, hogy terhes vagyok, meg hogy szerelmes vagyok belé, meg hogy meg akartam verni ÉN ŐT iskola után (ő fiú elvileg..), meg még ki tudja, mit. Volt, hogy az osztályfőnök hivott oda magához óra után, hogy beszélni akar velem, erre mondta ezt a megverős dolgot meg még pár hazugságot és kérdezte, hogy ezeket miért mondhatta az a gyerek, én meg csak lestem, hogy most mi van..És a legszomorúbb az egészben, hogy a többiek is utálnak miatta, hiába vagyok velük normális, meg ha hozzájuk szólok, ők is azok velem és mindig azt hiszem egy pillanatra, hogy talán nem is gyűlölnek annyira, aztán jön ez a tahó és mond rólam valami fúdevicceset (olyanokon poénkodik, hogy pl. ittam és lecseppent egy csepp viz a pólómra, erre odakiabálta nekem, hogy jujj elfolyt a magzatvizem?!!) és mindenki ezen röhög meg ők is ezt szajkózzák...Már az osztálycsoportból is kitöröltem facebook-on, ezért mindig csak utólag tudom meg, ha valami van..És persze akkor még ők mondják nekem, hogy úristen, hogy nem tudtam róla, mikor ki volt irva, mondom kitöröltetek, szóval nem láttm, erre a válasz: Akkor ne legyél ilyen nyomorék és nem törlünk ki!

De miért vagyok nyomorék? Nem értem, soha egy szót nem beszéltem azzal a gyerekkel se, a többiekkel meg, akikkel igen, velük nem volt semmi konfliktusom..

Mondjuk nem mindenki ilyen velem, van kemény 2 barátnőm. Meg 3 másik személy, akikkel néha beszélek, de ennyi. Mondjuk az a 3 ember is olyan, hogy nem szólnak be, meg nem röhögnek rajtam, amikor mások igen, de látszik rajtuk, hogy kerülnek..

Szerintetek az én hibám? Mert szerintem nem sok esély van arra, hogy egymás után két osztályban is pont engem közösitenek ki és én vagyok a normális...De akkor nem tudom, mit csinálok rosszul..

18l


2016. jún. 14. 20:38
 1/10 A kérdező kommentje:
*az osztálycsoportból is kitöröltek
2016. jún. 14. 20:39
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
:DDD nagyokat röhögtem miközben olvastam. Tulképp, melyik kisegítő iskolába jársz ahol ilyen idióták vannak? XD
2016. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Inessential ***** válasza:
59%
Nem veled van a baj.
2016. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Hát ez tényleg qrvára vicces. Te melyik suliba jársz, nem vagyunk véletlenül osztálytársak?
2016. jún. 14. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Kerülnek. Nem akarnak célpontok sem áldozatok lenni, nem vagytok mélyebb kapcsolatban, logikus, hogy menekülnek nehogy őket is kiközösítsék (a 2-3 emberről van szó).

Iskolaváltás mielőbb.

Nem biztos, hogy megoldódik, de van, hogy egyszerűen sz@r környéken van a suli (sok cigány, 50x bukott semmirekellők, stb...). Az emberek gyakrab keresnek gyengéket, akikbe bele lehet kötni. Amíg nem mutatod ki a fogad fehérjét, így is lesz. Ne legyél olyanok mint ők, pont arra játszanak, hogy más vagy s ezt nem tudják elfogadni de ilyen Darwin-díjas selejtekért ne változz meg. Mutasd meg, hogy veled nem lehet bas.zakodni

2016. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem veled van a baj, nekem is hasonló volt a középiskola...mondjuk én nem bírtam idegileg a sok zaklatást, és 10.-ben magántanuló lettem.
2016. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Ne aggódj, nem te vagy a hibás.


Én általános iskolában azért kerültem háttérbe, mert tanárgyerek voltam, soha nem kivételeztek pozitívan emiatt velem a tanárok, sőt, volt olyan tanítóm, aki a kollégái gyerekeit külön kipécézte és szívatta, tőle paráztam, volt olyan diáktársam, aki még azt is kijelentette, hogy utálja a tanárgyerekeket. Szerinted velem volt a baj, amiért anyám abba az iskolába íratott be (mert az volt legközelebb), ahol ő is tanított? (engem egyébként soha nem tanított)

Vannak hülyék, ne foglalkozz velük.

2016. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező!


Nem vagy egy kicsit idős 18 évesen ahhoz,hogy ilyen dolgok zavarjanak?Vigasztald magad azzal,hogy hamarosan véget ér és soha nem kell találkoznod velük többé,ha nem akarsz.Ez a szituáció nem a te hibád és a viselkedésük csak őket minősíti le,De a te kitartásod,és viselkedésed téged emel fentebb.Ha jól kezelsz minden helyzetet ami adódik minid elkönyvelheted magadnak,hogy:"Ma is felettük vagyok"/vagy,hogy:"többet érek nálluk".Baráti üdvözlettel küldök kitartást,voltam tisztelettel:


-Post Scriptum

2016. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocs, nem tudtam, hogy van egy adott korhatár, ami felett már nem szabad zavarnia, ha semmibe veszik az embert. -.-
2016. jún. 28. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem,kedves kérdező nincs korhatár ami felett ne zavarhatna,csak az ember azt gondolja,hogy egy bizonyos kor felett az értelmi és intligenciális képesség magasabbak annál mintsem ilyen dolgokkal foglalkozzon az ember és ha már mégis foglalkoztatja akkor a maga helyén tudja kezelni őket.....


-Post Scriptum

2016. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!