Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen lenézőek az emberek?

Miért ilyen lenézőek az emberek?

Figyelt kérdés

Viszonylag sok barátom van, jóban vagyok velük, csak az az egy dolog zavar, hogy sokan közülük nagyon lenézőek tudnak lenni (számomra). Például: Én nem vagyok az az ember aki annyira szeret tanulni, nem vagyok szorgalmas ilyen téren, ezért egy erős 3-as 4-es vagyok, de vannak 5-öseim is.De engem mindig hülyének neveznek, (lehet, hogy barátilag, de annyira lenézően, és nagyképűen tudják mondani) meg olyanokat mondanak néhány baromságomra hogy: "Jajj Istenem..olyan hülye vagy" de nem kedvesen.

Nekem ez nagyon nem esik jól, és egy ilyen beszólás el tudja rontani az egész napomat.

Az is nagyon idegesítő, hogy olyan mintha közösségben teljesen megjátszanák magukat, csak hogy odafigyeljenek rájuk, hogy a központba kerüljenek. Ez például abban is mutatkozik meg, hogy a másik embert bántó szavakkal méltatják, vagy botokkal(?) dobálják. Nem értem, hogy mi jó ebben a folytonos basztatásban. Gondolom, ha velük csinálná ezt valaki, akkor nekik sem esne túl jól, hogy a nevetség tárgyává válnak. Ebből a gyerekes, idióta, bunkó viselkedésből van elegem néhány barátom körében.

Bocsi a kisregényért:D

Szerintetek ez normális, hogy engem ez ennyire irritál?



2016. jún. 18. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért barátkozol ilyenekkel? Mazochista vagy?

Őket is lenézi valaki. Talán ezt adják neked tovább.

2016. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

észlény tényleg nem lehetsz,ha a suliban kapott jegyeidet veted össze a szociális dominanciával.

az alacsony önértékelésűek piszkálása olyan mint a farkasoknál a csípésrend.

2016. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen... Ember embernek farkasa.
2016. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!