Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek miért önteltek,...

Az emberek miért önteltek, lenézőek manapság?

Figyelt kérdés
Oké, hogy kamaszkor, de már 17 évesek vagyunk.. Ha valaki kicsit más, akkor ő már rögtön a közutálat főszereplője. Körülöttem az emberek, amikor csak tehetik, belekötnek a másikba, kiröhögnek, vagy kibeszélik. Én sose tudtam így bánni mással, szerintem minden ember egyenrangú, senki sem több, és nem is kevesebb a másiknál. Mindig kedves vagyok, és segítek bárkinek, mégis nekem nincsenek rendes barátaim.. Hova fejlődünk?
2012. szept. 25. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig is azok voltak, nem csak manapság.
2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

El kell, hogy szomorítsalak, a felnőttek ugyanezt csinálják. Csak nézz szét itt, az oldalon. Ajánlom figyelmedbe a kedves anyukákat a babás kategóriánál, némelyik olyan öntelt, hogy arra már nincsenek szavak.

Szóval ennek nem sok köze van a kamaszkorhoz.

2012. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valahogy én is így látom...régóta megfigyelhető,lehet,hogy mindig is volt,de tény hogy létező probléma.Okát nem tudom.
2012. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek elemi igénye, hogy rendelkezzen valamivel. Van aki gazdag, van aki okos, van aki örül, ha segíthet, és sajnos van egy elég széles réteg, akinek ezekből nem jutott. Az önteltséghez nem nagyon kell semmi gyakorlat, munka, felelősség, vagy pénz. Nekik hát ez van.

Amikor az a réteg felszaporodik, közszemléletté válik, hogy utálni kell minden eltérőt, ilyen a kamaszkor - néha valóban idegesítő - útkeresése. De ez kell a felnőttkorhoz, tehát normális ember terelgetni próbálja, nem lenézni.

Ez a réteg akkor szaporodik fel, amikor nőnek a nehézségek, kevés a munka, erősödik a kihasználás, röviden nehezedik a megélhetés. Ez nálunk jó ideje tart és fokozódik. Vagyis ugyanezt várhatjuk ettől a jelenségtől is.

2012. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a primitív emberek ilyenek.Akinek van egy kis sütnivalója,az már nem csinálja ezt.Sajnos gimiben még elég sok primitív ember van,általánosban még több.Meg amúgy is Dunát lehetne velük rekeszteni felnőtt korban is.Attól függ,milyen közegbe kerülsz.
2012. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ismerős a helyzet. Én levegőnek nézem az ilyeneket, és csak a normálisakkal barátkozom nagyrészt. Néha kénytelen az ember bratyizni idiótákkal is.
2012. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!