Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberek azok, akik ha...

Milyen emberek azok, akik ha leadsz 6-8 kilot és elkezdesz jobban öltözködni, ezel nyammognak évekig meg "aggodnak" érted, hogy nem eszel semmit, arrol beszélnek, hogy szoktál-e enni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 15:00
 1/10 A kérdező kommentje:
ezen
2016. jún. 19. 15:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány kiló lettem a 6-8 kg leadása után. 38 vagy 58.
2016. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
58-bol 52, konkrétan.
2016. jún. 19. 15:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Én eléggé vékony voltam mindig is. Úgy, hogy én már megszoktam, hogy mindig megkérdezik, hogy eszek-e rendesen stb. Persze ezt általában sose a a szintén vékonyak szokták kérdezni. :D

Kik nyaggatnak vele?

2016. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez régi történet, gimis. egyszerűen leadtam pár kilot , ami rajtam volt, ők meg előadták, hogy aggodnak értem, nem vagyok-e anorexiás meg biztos nem eszek semmit meg ilyen hülyeségek, amiből persze semmi nem igaz és évekig erről dumáltak, mondván, hogy ők mennyire aggodnak értem... persze mindig csak a hátam mögött, meg a tanároknak is elmondták.. csak én érzem ugy, hogy ez nagyon rosszindulat, képmutato dolog ?
2016. jún. 19. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes. :/ Nekem nem a hátam mögött mondták hanem a szemembe általános iskolás koromba. Az se sokkal jobb. Biztosan csak a hátad mögött merték mondani. Nehéz megmondani, hogy mi lehetett a bajuk veled, hogy ilyeneket találtak ki, lehet csak irigyek voltak.

Egyébként milyen magas vagy ehhez a súlyhoz?

2016. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
160 cm. szoval még csak nem is lettem nagoyn sovány, csak olyan husisbol átlagos..
2016. jún. 19. 15:17
 8/10 A kérdező kommentje:
ja, és valoban kevesebbet ettem és sportoltam, 2 honapig, igy adtam le. meg akkoriban kezdtem dohányozni is, sajna elég sokat, ez is elveszi ugyebár az ember étvágyát. de sztme ez nagyon megalázo..
2016. jún. 19. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor tényleg nem vagy sovány sem. Szerintem vedd, úgy hogy szimplán csak irigyek rád. Biztosan jobban nézel ki és így akarnak/akartak rád nyomást gyakorolni, hogy visszahízz.

Sajnos sok a rosszindulatú ember. :/

2016. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MZ.per.X ***** válasza:

Sok ember már csak ilyen.


Én régen 50 kilós srác voltam, pedig 2x annyit ettem mint mostanság, akkor folyton az volt, hogy miért nem "tömegelek", miért nem eszek.


Utána elkezdtem hízni, és mikor 60 kilós lettem már az jött hogy "húúú kövér leszel".


Az után elkezdtem kondizni, akkor meg megkaptam hogy "gyurma vagyok", meg "izomagyú", holott ettől messze álltam.


Ez van, le kell szarni.

2016. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!