Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm, elkezdett,...

A legjobb barátnőm, elkezdett, úgy öltözködni, mint egy rocker, és most ő "hűdenagyonlázad". Miközben semmi köze a rockhoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudni kell,hogy én rocker vagyok kb 1 éve,és ameddig én nem voltam az addig ő a rózsaszín királylány volt. Nekem ez rosszul esik,mert ő csak egy tipikus divatrocker. Azt mondja,hogy ő hallgat egy csomó rockot,de az összes banda amit felsorol a googlerol van.Ha elmondom egy esetleges kedvenc együttesemet ő azt mondja ismeri,de ha felteszek róluk egy kérdést mekeg makog. Az osztálytársaim pedig állandóan látás-hallás nélkül homokosnak titulálják az aktuális vagy régebbi kedvencem. Kezd elegem lenni,és már rettentően idegesít. mit csináljak? vágjam a képükbe vagy inkább tűrjem?

2014. szept. 22. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit kéne csinálnod? Ha azt mondod, hogy ne legyél rocker mert ez nekem rosszul esik, akkor csak magadra haragítod.

Ez van fogadd el.

2014. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig vannak, akik olyasmihez szakértenek, amiről fogalmuk sincs. Ez igaz a divathuszárokra és a fikázókra is. Ne foglalkozz velük, mert örökké túlerőben lesznek, és győzni nem lehet ellenük, így a legjobb amit tehetsz, hogy nem veszel tudomást róluk.


Vagy ha nagyon nagyon nem bírod, akkor ne azt mondd, hogy "ne legyen rocker", hanem magyarázd el, amit itt is leírtál hogy ez amit csinál, ez komolytalan.

2014. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Okítsd ki.

Ha úgy mondod: "Hallod, a fenét vagy rocker, a nagy lóvat se tudsz semmit róla" akkor az kő kemény bunkóság és jogosan meg is fog sértődni.

Próbáld ki azt hogy áthívod és együtt meghallgattok pár számot, mutatsz neki pár együttest, elmagyarázod mi a különbség a gitár és a basszusgitár között meg hasonlók :)

2014. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Firedoom ***** válasza:
Irtozok a divatrockerektol :S az elozonek igaza van, okitsad ki. Mond el neki, hogy nem jo amit csinal. Vagy adja onmagat, vagy legalabb rendelkezzen annyi informacioval, hogy hiheto legyen, hogy tenyleg az.
2014. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás valóban az, ha megismerteted a kedvenc bandád számaival, akár a tagokról is beszélhetsz neki (ha tudsz rólunk 1-2 érdekesebb dolgot). Tetszeni fog neki és egy idő után már magától keres újabb bandákat, vagy pedig két hét alatt "eldobja" a stílust.

Ha cikiznek a kedvenc bandáid miatt, kérdezd meg mit hallgatnak ők, garantáltan befejezik. :)

2014. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd beleun és már nem fog ezzel "menőzni" :D

Azt mondtad, hogy nem is hallgat rock zenét , hát akkor mutass neki párat, lehet, hogy nem is fog neki tetszeni vagy jó ötlet ha felvilágosítod, hogy gáz amit csinál :D

2014. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyet értek ezzel a "kiokításos" dologgal, viszont jó dolog, ha általad kedvelte meg ezt az öltözködési stílust, attól függetlenül, hogy nem hallgat rockot (mármint valamilyen szinten felnléz rád). persze nem azt mondom, hogy ez helyes, mert én is ro.hadtul utálom, amikor szembemegyek egy divatrockerrel, és akkor ő hű de menő...
2014. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mesélj neki kicsit a havy metalról v bármiről ami 1 pláza cicák számára "ijesztő" lehet a rockban
2014. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaa , mesélj Varg Vikernesről , vagy Euronymousról , vagy Deadről :D mondjuk ez inkább metal de most tök mindegy , vannak jó sztorik :D
2014. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!