Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek felesleges elegáns...

Szerintetek felesleges elegánsan öltözködni, ha ezt a munkahelyünk nem követeli meg?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen tetőtől-talpig munkaruhában kell dolgoznia mindenkinek, tehát simán mehetnénk bolyhos mackónadrágban, kócosan is melózni, nem szólna érte senki.

Ennek ellenére meg sem fordult a fejemben, hogy változtassak az alapjáraton nőies, kényelmesen elegáns stílusomon, míg a fülembe nem jutott a hír, hogy a hátam mögött már leszólják a megjelenésem -holott még a nevemet sem tudják-, hogy minek öltözök ki ennyire, minek "teszem magam" (naná, hogy nőkkel dolgozom együtt).


Tényleg el kéne dobnom a ballontabátot, a szoknyát, a blúzokat, a csipkét, csak mert a munkahelyem semmiféle külsőséget nem követel meg? Legyek én is farmer-póló-sportcipős lány, csak hogy ne tűnjek ki a betanított munkások tömegéből?

Ha nem elvárás, akkor már nem is lehetek elegáns, jó megjelenésű, a saját örömömre és igényemre?



2015. ápr. 4. 14:59
 1/9 piriiiii ***** válasza:

Úgy öltözöl fel, ahogy szeretnél (természetesen az illendőség határain belül), senkinek semmi köze nincsen hozzá.

Az más tészta, hogy felesleges összepiszkítani az elegáns ruhádat, de gondolom azért, ott átöltözöl munkaruhába...

Én is dolgoztam ilyen helyen, sokszor mentem szoknyában, magassarkúban, kifestve, aztán ott átöltöztem kb. a legmocskosabb cuccaimba. :D

2015. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igenis öltözz Továbbra is csinosan!Egy nő marha gáz,ha nem ad magára.Volt egy munkahelyem(minőségellenor voltam)munkaruhank volt,de az utcai cuccom mindig elegáns volt.Sminkbe jártam dolgozni,gondolhatod eleinte mit kaptam a nő kollégáktól.A pasik viszont örültek neki,hogy nem csak múmia van körülöttük.Szóval,csak csinosan tovabbra is,NŐ vagy.
2015. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha munkaruhában kell dolgozni, akkor nevetséges kiöltözni.

Öltözz munkába jövet-menet elegánsan, az senkit nem fog érdekelni, és nem is szólhatnak meg a hátad mögött.

2015. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, egy kis félreértés történt. :)

A kötelező munkaruhát nyilván felveszem. Akkor szóltak meg, mikor látták, hogy munka előtt/után milyen vagyok.

2015. ápr. 4. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább irigykednek.Pláne,ha a többiek ugy néznek ki,mint egy kriptaszokeveny.Azt mondanak,gondolnak amit akarnak.Egy nő sose hagyja magát lepusztulni.
2015. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Betanìtott munkások, tehát buták. Nem is tudom miért Lep meg.

2 betanitott munkaert kevés pénz jár, te meg jó ruhákba jársz. Tehát irigyek.

2015. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Plusz alkalomnak megfelelően kell öltözni, szal az is megeshet hogy túl lősz a célon.

Nem tudom, mert nem látom, de pl a ballon simán jó. Le ne tedd! :)

2015. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valakit inkább irigyeljenek,mint sajnaljanak😊
2015. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan olyan, hogy aki jól érzi magát a bőrében, az nem fog mást megszólni az öltözködése miatt, ha az nem ízléstelen. Szóval itt sztem csak irigykednek, mert szeretnének vonzóak lenni, de tenni érte már luxus, mert ugye a mackóalsó kényelmesebb, az évi 2xi hajvágás drága, formázni minek, lófarokba sem fogja rendesen (mármint úgy, hogy jól álljon neki), a 2 számmal nagyobb férfipóló is kényelmes, munkaruha alatt ki látja a 10éves, gyűrött-piszkos-kifakult-szakadt topot, sok ilyennél a fogkrém, a szappan meg a dezodor is luxuscikknek számít... próbálnak fúrni, amiért te igenis rászánod az időt arra, hogy csinos legyél. Te meg tegyél rájuk.
2015. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!