Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs mobilom! Miért nem...

Nincs mobilom! Miért nem képesek az emberek felfogni hogy ennek nem anyagi vagy kezelhetőségi okai vannak hanem az hogy nem akarom hogy elérjenek és ennyi? Nem kell és kész.

Figyelt kérdés

Nincs mobilom. Nem vagyok idős, 25 vagyok. nem is volt, csak pár hónapig pár éve. Elég is volt. Elég volt hogy minden barom hívogatott minden piszlicsáré szarral.

Azóta nincs mobilom. És ismerőseim sőt újabban a munkahelyi kollegák egy jó része képtelen felfoni miért is nincs. nem képesek agyilag felfogni azt hogy azért nincs mert nem akarok senkivel se beszélni. Akivel meg mégis azt elérem munkaidőben vezetékesen miképp engem is el lehet érni munkaidőben. Munkaidőn kívül meg mindenki hagyjon békén senki nem érdekel semmilyen témával az se érdekel ha kitört a 3. világháború. Éljenek nélkülem és hívogassák egymást engem meg hagyjanak lógva.

De újra és újra jönnek szinte számokérően hogy mi az hogy téged nem lehet elérni?

Három eset van ami tényleg a halálom

-aki elkezdi magyarázni hogy ma már egy mobil nem drága és már ennyiért is van… laptopom van kocsim van gondolja a sok gyökér hogy egy szaros mobilra nem telne?

- másik aki elkezdi magyarázni hogy nem bonyolult ám a kezelése. Na erre tényleg ütök. Gondolja bérmelyik gyökér hogy nem tudok kezelni egy mobilt?

- a harmadik meg aki nem hiszi el hogy nincs. Meg is mondja: hát az nem létezik hogy nincs és miért nem mondom meg egyenesen hogy csak nem akarom megadni számát. nem fogja fel hogy tényleg nincs. Akármit mondok nem hiszi el. ennek az állatfajnak képzete hogy nekem van csak vele nem akarom megosztani…


Na ezek borítanak ki.

Miért nem fogják fel hogy azért nincs többek között hogy a hozzájuk hasonló barmok ne hívjanak minden szarral? Én meg nem akarok hívni senkit semmilyen ügyben. Ráér az míg találkozunk személyesen. Vagy ha nem hát nem. Nem hiszem magam olyan fontosnak hogy a világ megáll forogni nélkülem. Megy az a világ nélkülem is.


2016. jún. 19. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
A kapcsolatokat ápolni kell, különben elhalnak. Sok energiát kell fektetni bele. Ha Te direkt keresztbeteszel még ennek, akkor olyan gyorsan elszigetelődsz a társadalomtól hogy csak na. Pár év és egyedül leszel, befordulsz. Most még poén, mert fiatal vagy, munkád van, barátaid vannak, esetleg kapcsolatban vagy, de ennek így nagyon hamar vége lesz.
2016. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj, ilyen stílussal a kutya nem hívna téged.. Úgyhogy vegyél nyugodtan mobilt!
2016. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A stílusod alapján én is erősen kétlem, hogy bárki is keresne téged, hacsak nem az élete múlik rajta.
2016. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Úgyhogy vegyél nyugodtan mobilt!"


Ha úgyse hív senki akkor pláne minek.

2016. jún. 19. 15:55
 5/10 A kérdező kommentje:

"y bárki is keresne téged,"


Bár úgy lenne. Sajnos keresnek.

De valóban egyre kevesebben. De amíg ez a szám nagyobb mint 0 addig sok.

2016. jún. 19. 15:56
 6/10 MZ.per.X ***** válasza:
82%
Hát ritka nagy paraszt lehetsz, neked tényleg felesleges a mobil.
2016. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De miért vagyok paraszt? Én vagyok a világ legjobb embere. Ígérem én mindenkit békén hagyok és senkit nem hívok és nem keresek semmivel!

Cserébe annyi elvárásom van hogy más is tegye épp ezt. Felejtsék el hogy létezem.

És ezért vagyok paraszt? Mert nem zavarok vizet?

2016. jún. 19. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Amen:$
2016. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

sikerült valamit büszkén leírnod hogy na te különleges vagy :)


De ha komolyan idegesít, akkor megmondod hogy titkos a számod és nem hivnak, és nem is kell elárulnod hogy nincs mobilod..

2016. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van, de az esetek 90%-ában le van némítva. E-mailben úgyis megtalálnak, vagy jöhet sms. Én is meguntam azokat, akikre pont akkor jön rá életük regényének elmesélése, amikor más dolgom van :) Sajnos az emberekből értetlenkedést vált ki, ha valaki kilóg a nyájból, sőt, frusztráltabbakból agressziót is, mint a fenti kommentek nagy része mutatja, de ezzel meg kell tanulni együtt élni.
2016. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!