Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép csajok! Ti mennyivel...

Szép csajok! Ti mennyivel érzitek másként magatokat a bőrötökben, mint egy átlagember? Mennyire vagytok nárcisták és hogy viszonyultok a kevésbé vonzó pasikhoz (csajokhoz)?

Figyelt kérdés

Csak azért jutott eszembe a kérdés, mert valahányszor meglátok egy csajt (bár szinte mindig az alfahím pasijával van együtt), mindig azt látom, hogy majd ki ugrik a bőréből a boldogságtól, abszolút felszabadult/gátlások nélküli és felsőbbrendűnek érzi magát. Mielőtt valaki megsértődne, ezt csak én gondolom így, de majd eláruljátok mi az igazság. Milyen a közérzetetek és a szépségetek tudatában, hogyan viszonyultok a kevésbé vonzó emberekhez, mint mondjuk egy csúnyább, alacsony, vékony pasihoz vagy egy molett, előnytelen külsejű lányhoz? A hozzám hasonló kevésbé szép, alacsony, vékony srácokkal is el tudnátok szolidan beszélgetni vagy teljesen eltérő kasztba tartozunk és reménytelen bármiféle társalgás, amiből számotokra semmi haszon nem válik (munkahely, egyetem)? Elsősorban lányoktól várnék válaszokat, de az alfahím pasik is leírhatják a véleményüket.

Írjatok kort és nemet is!



2016. jún. 21. 14:47
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Kérdező linkeltél 2 alsógatya reklám pasit ,meg egy átlagos fejű csávót, ha úgy nézel ki,mint a nyikhajnak mondott nagy gond nincs a külsővel, menjél edzeni több önbizalmad lesz.Ez az alfa nem alfa kérdés is érdekes -itt is vannak fokozatok. van aki lúzer van aki alfa- de ezek között rengeteg köztes állapot is. szerintem te középre tartozol. Én általában amúgy segítek a lúzereknek,ha hagyják,hogy segítsenek,de van aki javíthatatlan egész addig amíg utálja magát.
2016. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Szia! Először is leszögezném, hogy a szépség relatív tényleg és többről szól mint pusztán a külső, de most vegyük a te definíciódat, hogy tudjak válaszolni.

Szerintem amúgy ez egy érdekes kérdés, én is sokszor szoktam erre gondolni, hogy más emberek vajon, hogyan érezhetik magukat a bőrükben, vagy, hogy mit gondolhatnak rólam, illetve, hogy én hogyan érezném magam ha a társadalom által felálított szépség ideálnak kevésbbé felelnék meg. A helyzet az, hogy elég hiú vagyok, szeretek mindig igényesen megjelenni, illetve fontos, hogy a külsőm "hatásos" legyen. Amikor az utcán megyek érzem magamon a tekinteteket, ami jól esik, sokszor büszkeség tölt el, hogy megnéznek a férfiak (persze nem mindenki, csak azok akiknek az esete vagyok) és szeretek játékosan szemezni. Szeretek öltözködni, sminkelni is, a legapróbb részletekig megválogatni a dolgokat. Viszont a külső csak egy dolog szerintem. Egy nő akkor a legszebb ha boldog, kiegyensúlyozott és egészséges, természetes hatást kelt. És ha így nézzük, nem biztos, hogy olyan szép vagyok. Na de zárójel bezár. A kérdésedre válaszolva meg nem a külső alapján válogatom, hogy kivel beszélgetek, sőt azt sem, hogy kivel randizom. Nekem fontos egy férfi kisugárzása, a személyisége. És minden emberben van valami szép, egy apró részlet, ami vonzóvá teszi őt. Egy molett lányak lehet gyönyörű fogsora, kedves mosolya, szép ívelt szemöldöke...illetve lehet egy lánynak gyönyörű arca, tökéletes alakja, viszont modortalan bunkó stílusa, kellemetlen szájszaga, negatív kisugárzása. Remélem segítettem...

19/L

2016. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
48%
37/F mindent leírt ami fontos a kérdés szempontjából!
2016. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezeket az úgynevezett cicababákat meg alfahímeket is sokan lenézik és nem mindenkinek jönnek be. Persze a mainstream szerint igen, ezért a nagy arc. Sokszor egyébként csak leplezik a belső bizonytalanságaikat a nagyképűséggel, egyáltalán nem biztos hogy vidám, boldog és felszabadult emberek. GYerekes gondolkozás ezt hinni, de ezt már a 8 évesek is tudják az Aladdin kapcsán, hogy nem minden a csillogás és a vagyon. :D
2016. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vicces az, hogy nem tudod elképzelni azt, hogy hogyan érzi magát egy szerinted "szép csaj" a bőrében, de tőlük elvárod, hogy összehasonlítsák magukat az "átlagosakkal" belsőleg, miközben ők sem gondolatolvasók, ők is ugyanúgy nem tudhatják, hogy mi van másokban belülről.

De a lényeg ott van, hogy ha te tudod magadról, hogy belülről valami nem oké, akkor az abszolút független attól, hogy te másokat milyennek látsz, és független mások véleményétől. Ha érzed magadban a kiegyensúlyozatlanságot vagy bármit, ami nem elég kellemes neked, akkor az a te problémád, amit neked kell megoldanod, teljesen fölösleges ezzel párhuzamban másokkal foglalkozni.

Másképp tényleg az jött le teljesen a leírásból, hogy te magad is előítéletes lehetsz, és nem csak az átlagos kinézetű emberekkel, hanem azokkal is akiket szépnek tartasz, és sajnos elsem tudod képzelni, hogy egy embernek lehet elb#sz#tt személyisége is akár és elviselhetetlen jelleme, attól hogy szép.

Másik dolog, hogy többnyire fölöslegesen kategorizálsz, mert ez az egész a saját szorongásodról és félelmedről szolhat. Nem előítéletben kellene gondolkodni, hanem személyes ismerkedéseken keresztül kiismerni nagyon sokféle embert, és megtapasztalni, hogy mennyire sokfélék lehetnek a külsöjüktől eltekintve.

Mit érsz el azzal, hogy távolról megakarod ítélni azt, hogy egy lány "jót gondol-e rólad vagy rosszat" miközben ennyi erővel próbát tehetnél az ismerkedésre, és akkor közvetlenül kiderülne, hogy mit gondol rólad az illető és hogy viszonyul hozzád. Olyan mintha eleve nem mernéd ezt megtapasztalni, de így csak folyton a sötétben tapogatódzol ilyen témák terén, ha ezeken gondolkodsz (amiből kisül rengeteg homályos ellentmondásos, paradoxon gondolat), ahelyett, hogy tapasztalati szinten élnéd meg az egészet egy ismerkedés során.

Legtöbbször olyan emberek nem tudják túltenni magukat pl. egy visszautasításon, akik eleve nem mernek figyelni a másik ember jeleire, ehelyett arra törekszenek, hogy fejben mindent eldöntsenek, gondolati szinten azt probálják eldönteni, hogy "mi lehetne közöttük" a másik emberrel valami ábrándokban meg teóriákban, miközben távolállnak attól, hogy szembe nézzenek a konkrét helyzetekkel, ami önmagában megmutatná a valódi arcát, teljesen függetlenül attól, hogy te mennyit ellemezgeted fejben. Én nem tudom megmondani azt, hogy az ellenkező nemből hogyan viszonyulok a nálam kevésbé vonzóakhoz úgy általában, mert teljesen emberfüggő, vannak köztük jófej emberek is, és vannak tapló bunkók is. De ez ugyanúgy elmondható a vonzó emberek terén is, köztük is vannak szerethetőek, de elviselhetetlenek is.

23/L

2016. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!