Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek ez ügyben a...

Mit tehetek ez ügyben a főnökömmel? Hogy viszonyuljak? 16/L

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, jövőhéttől dolgozni fogok egy étteremben. A főnök nekem nagyon kedvesnek, rendesnek tűnt első látásra, DE mindenki rossz véleménnyel van róla.45 év körüli férfiról van szó. Egy ott dolgozó pincérlány mondta, hogy minden hölgy alkalmazottjával viszonya van, szexelnek konkrétan. A pincérek együtt kell működjenek, külömben kirúgja őket. Ha netán velem is viszonyt akar folytatni, hogy viszonyuljak? Nem tudok valamit mondani neki, ami a mentségemre szolgál?
2016. jún. 21. 15:41
 1/4 A kérdező kommentje:
alapból is nagyon perverz. Mit tegyek ilyenkor?
2016. jún. 21. 15:41
 2/4 anonim válasza:
Egyenesen közölheted, persze tisztelettel,hogy te nem azért vagy ott, hogy viszonyod legyen vele. Nem azért fizet. Ha kirúgással fenyegetne, én a helyedben biztos inkább hagynám, minthogy lefeküdjek vele. Számos normális munkahelyet lehet találni, ha kitartóan keres az ember ahol meg is becsülik. Sok sikert kívánok neked és ne hagyd magad befolyásolni! :)
2016. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szexelni akar, küldd el az anyjaba, es mondd meg neki, hogy feljelented szexualis zaklatas miatt. Es felhivod a figyelmet, hogy nem vagy meg nagykoru. Lehet ezutan elküld, de akkor nem is baj, gondolom nem a napi betevö mulik ezen az allason.

Ha flörtöl mondjuk kedvesen, abban nyilvan nincs semmi, vermerseklettöl függöen lehet az egyeb megjegyzeseket is toleralni. ( Nekem van olyan kollegam, akitöl elviselem, de csak mert tenyleg ritkan mond olyasmit es tudom, hogy nem gondolja komolyan. De en azert joval idösebb is vagyok nalad) Szoval tenyleg ne menj bele semmibe, amiben kicsit is kellemetlenül erzed magad, azt meg tenyleg ne hagyd, hogy radmasszon.

2016. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közöld, hogy dolgozni vagy itt és még nem vagy 18.

Amúgy ne gondold, hogy a pincéreknek együtt KELL működniük. Szimplán együtt AKARNAK működni. Senki sem tart a fejükhöz pisztolyt és az országban egyre inkább hiányszakma kezd lenni a pincér, mert mindenki megy külföldre.

2016. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!