Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viszonyuljak ezentúl a...

Hogyan viszonyuljak ezentúl a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom, nem mondom hogy nagyon kozeli de sokat jarunk ossze programozni, beszelgetni es mivel nincs tul sok baratom, becsulom a tarsasagat.


Most uj fickoja lett, de a pasas miatta hagyta ott a feleseget az ujszulott gyerekevel...

a baratnom teljes kodben uszik, hiaba mondom neki hogy ha ezt egyszer megtette megteszi maskor is meg hogy az ilyen ember semmit nem er, meg hogy ki fogja hasznalni - szerintem a pasas a multjat illetoen is kamuzik - ezt a baratnomnek is elmondtam persze finoman.

De o azt mondja beleszeretett es azt alltja a csavo is bele...


Ezentul ot is hozni akarja majd ha ugy talalkozunk hogy a ferjem is ott van ami ertheto, nem akar gyertyat tartani, na de hogyan azonosulnek vagy vaghatnek jo kepet egy ilyen emberhez, amikor magam is nem reg szultem, igy duplan vagyok empatikus az ex feleseg fele, raadasul vallasos is vagyok szoval nagyon nehezen emesztem ezt meg.. ti mit tennetek?


2015. dec. 19. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

a nőkre nem lehet logikával hatni, ösztön lények és némelyek vonzódnak a "rosszfiúkhoz"

ha erkölcsileg nem értesz vele egyet márpedig a barátnőd elcsábított egy családos férfit, bizony ennek a barátságnak lőttek

2015. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gondolom.nagyon.nem kellett elcsabitani. ketton all a vasar. de teny hogy ot is hibasnak tartom.
2015. dec. 20. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!