Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha megcsaltam a...

Mit tegyek, ha megcsaltam a barátom, mert nem jó vele a sz€x? 18l

Figyelt kérdés

Három éve vagyok együtt barátommal, de még soha nem tudott igazán kielégíteni

Megcsaltam két emberrel is és most nem tudom hogy mondjam-e el neki

Mert szeretem őt, de ilyen szempontból nem ő a tökéletes és nem akarom megbántani....



2016. jún. 22. 23:07
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Szívesen :)
2016. jún. 23. 00:34
 22/35 anonim ***** válasza:
59%

Nézzétek, lehet hogy r&bancosan viselkedett a lány, de az alapján amit írt a fiú se volt jobb.


Én erre csak annyit mondok, hogy mondd el neki, de ne maradjatok együtt. Nem éri meg, látszik, hogy ez a kapcsolat már értelmetlen. Inkább most menjetek külön, élvezzétek magatokat, mert ennek így semmi értelme.

2016. jún. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj,hogy én is ezt gondolom, de annyi mindenen keresztül jutottunk már. Nem tudom még, mi lesz a vége,de köszönöm a válaszod! :)
2016. jún. 23. 00:40
 24/35 anonim ***** válasza:
Tanuljál még inkább ne a f*aszt kergesd, mert lószarra se fogod vinni.
2016. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
54%

Én nem ribizlilzek le, mert ilyen megcsalást férfi is elkövethet. Viszont ettől függetlenül gerinctelen dolog, amit művelsz, amire az sem mentség, hogy a pasid is megcsalt korábban. Ha valóban szereted, és tiszteled, akkor valld be neki a dolgot, és szakíts vele (illetve ő veled). Ennyit azért megérdemel. Ha meg nem szereted, és húzni akarod az agyát, akkor hitesd el vele ,hogy minden rendben, és csaljad a háta mögött fűvel fával, mert hogy "nem jó vele a szex". Ha van ehhez gerinced, tegyed. De hidd el, ez tényleg lefutott meccs, ahogy előttem írták, ebből házasság már nem lesz.


Szerintem magadnak is bemeséled, hogy szereted, de ha egy ember valóban szereti a másikat, nem csalja meg ilyen ocsmány módon, és főleg nem azzal mentegeti magát, hogy mással jobb a szex. Gondolkozz már el azon, hogy ez milyen ocsmány egy indok. Igazából akik alpári módon beszélnek veled itt, azoknak igazuk van, de ezt annak ellenére mondom, hogy nem rossz szándék van bennem, és nem akarlak megsérteni. Veled nincs bajom, a viselkedésről viszont, amit leírtál magadról, ez a véleményem.

2016. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Tanulok,no para :)

Utolsó: köszönöm,hogy megosztottad velem a véleményed és azt is hogy normálisan! :)

2016. jún. 23. 00:49
 27/35 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj, most őszinte leszek veled. Én nem vagyok rossz ilyen téren, mégis megcsaltak, többször is. Szerintem mindenféleképpen te mondd el neki, ha lehet személyesen, ugyanis a legmegalázóbb érzés az, amikor a csaj legjobb barátnőjétől tudod meg, hogy melletted tart mást, akivel nem k.csog mint veled, aztán találkozol vele, és teljesen elszínészkedi, hogy minden rendben, aztán kiderül minden, és még ő van felháborodva, hogy nem bízok benne :))


Lényeg a lényeg, személyesen közöld vele Te, aztán majd eldöntitek, hogy mi legyen, megbeszélitek-e, avagy szakítotok. De ami biztos, hogy az ilyen jellegű problémákat nem szabad rejtegetni, előbb utóbb úgy is kiderülne.

2016. jún. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, mindenképpen megfogadom! :)
2016. jún. 23. 03:27
 29/35 anonim ***** válasza:
35%
Minek vagy együtt olyannal, akivel nem működik a szex? Nem kell neki elmondanod, csak szakíts.
2016. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
69%

Az más, ha egy évekig szuper házasságban 1-2 gyerek után megkopik az intimitás, de akkora a szeretet és a tisztelet, hogy együtt akarnak maradni így is, van akinél működik.

De tizenéves fejjel foggal-körömmel ragaszkodni valakihez, akivel már most sincs kedved ágyba bújni, sőt, inkább mással teszed...ez nagyon nem jó és nem fair.

Hagyjátok a csudába ezt az egészet, nem 20 év házasságot meg 2 gyereket hagysz magad mögött, "csak" egy tiniszerelmet.

2016. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!