Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátom, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, de nagyon szeretem. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Masfel eve vagyunk egyutt. Egy evig jol megvoltunk, nagyon sokat megtettem a kapcsolatunkert mikozbe o szinte semmit. Semmi onbizalmam nem volt mar, sose dicsert, ugy ereztem nem szeret elegge. Szakitani akartam vele mar. De mielott megtettem volna megtortent aminek nem szabadott volna es megcsaltam.. Utana szakitottunk is de nem azert mert massal voltam hanem mert elmondtam ezeket a problemakat. Utana kibekultunk de nem mondtam el neki a megcsalast, es nagyon normalis volt..ugy tunt hogy minden rendezodik ujra szerelmes lettem..azonban kiderult a megcsalas..es most nagyon haragszik es el akar felejteni, nem akar kibekulni..de tudom hogy szeret..legszivesebben elasnam magam, nagyon szegyenlem , es azt is hogy nem mondtam el neki..de mindennel jobban szeretem es ki szeretnek bekulni..barmibe is kerul ez..
2016. febr. 7. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
heti 2 spontán orális szex ;-)
2016. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyezzetek meg abban, hogy mind ketten hibáztatok.

Jobbat én sem tudok, remélhetőleg összejön.

2016. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Te cafka :) Valld be neki, ha maradt még egy kis gerinced.
2016. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat egy roncs. Te meg egy önsajnáltató cafka vagy.
2016. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, okuljál belőle. Ha van egy kis esze nem fogad vissza.
2016. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, nyilván el kellett volna mondanod neki korábban.

de szerintem is mindegy, ez a kapcsolat nem az igazi. nem sikerült megbeszélni a problémátokat sem, te előbb félre mentél, utána meg szakítottatok amikor megbeszéltétek. szóval a kommunikáció se az igazi. ez később is kiütközne.

úgyhogy én a helyedben hagynám ezt. megjegyzem te se szerethetted annyira,hogyha megcsaltad. és ő se,hogyha hagyta,hogy eddig fajuljon:)

2016. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnak többet rád nezni sem! Számomra selejt lennél és nem is viselkednek mashogy veled.
2016. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mond neki azt h azer szakitotál vele mer megcsaltad és nem tutál igy a szemébe nézni:'D
2016. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szereted te a tudod mit........:) Ez nem szeretet.

De mégis hogy csaltad meg? Nem mindegy, hogy csók volt vagy szex...

2016. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először is felejtsd el hogy azért csaltad meg mert ez meg az. A megcsalásra nincs indok. Viszont lehet tényleg egy paraszt volt, beszéljétek meg hogy igen, tényleg sajnálod, öntsd ki neki szíved és könnyeid és mondd meg neki hogy azért ő se volt egy tökéletes pasi (most mi van? attól hogy bűnös már nem közölhet tényeket?) és hogy egyezzetek meg hogy most tiszta lappal újra kezditek, persze ez nem garantálja, lehet nem fog többet megbízni benned és akkor jobb ha hagyod, egy olyan kapcsolat semmit sem ér.
2016. febr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!