Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek a fene nagy...

Mit kezdjek a fene nagy büszkeségemmel? Több alant

Figyelt kérdés

Örökölt "betegség", mert anyám és nagypapám is ilyen, és ők sem tudnak vele mit kezdeni. Hogy miben nyilvánul meg? Pl: a kedvesség, együttérzés abszolút hiányában, ha hazamegyek, nem köszönök senkinek sem, de ha mégis, akk elmorgom hogy helllóó aztán már megyek is gépelni, semmi nem érdekel. Tehát ridegek vagyunk, egymással és másokkal szemben is. Lenézünk mindenkit, pedig nem is vagyunk pozicióban stb hogy jogos lenne a beképzeltség...

Néha vannak tisztább pillanataim, de nem sokáig, akk pár órára-napra normálisabb leszek, de mindig visszatér utána a flegmaság... Nem tudom mit csináljak, segítséghez nem fogok fordulni ahhoz túl büszke vagyok... Most is csak azért irtam a kérdést mert "olyan" pillanatomban vagyok, kicsit magamba néztem, de sajna holnap már lehet hogy a kérdést is törlöm... MIt tehetnék??? Hisz segítséget sem vagyok hajlandó elfogadni, önmagától pedig nem fog javulni a helyzet...



2016. jún. 23. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Látom arra nem vagy túl büszke hogy a GYIKmesterektől kérj segítséget :D
2016. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Ez NEM büszkeség, hanem símán bunkóság!
2016. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Te kevered a büszkeséged a sutyerák parasztsággal. :D
2016. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem büszkeség, csak mogorva és neveletlen közegben szocializálódtál.
2016. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a büszkeséghez, az előzőeknek IGAZA van.


Amúgy meg nem tudod törölni a kérdést, max a "Saját kérdéseid" alatt nem fogod látni, de ez itt marad, amíg nem jelentik a kérdést valami sértő dolog miatt.

2016. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit te csinálsz, az nem büszkeség - nem ártana megnézni valahol, hogy az mit is jelent, mert láthatólag fogalmad sincs róla -, hanem egyszerüen neveletlen, bunkó viselkedés.
2016. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!