Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Számtalanszor előfordult már velem, hogy történt egy konfliktus, vita stb és én másképp dolgoztam föl, mint a többiek.

Volt, hogy ők rég túl tették magukat rajta, míg én nem. Nekik közel sem okozott akkora lelki megrázkódtatást a dolog, mint nekem. Ráadásul még beszélni sem lehet velük erről, mert nem izgatja őket a dolog és lesz@rnak mindent.


Miért van ez? Én vagyok ilyen érzékeny? Vagy ők egoisták, és mindenki lesz@r mindenkit?



2016. jún. 26. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb vagy, lelkileg sérülékenyebb, mint társaid. De ez nem szerencsétlenség attól még.
2016. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ugyanígy vagyok. Van egy haverom, akit néha sokkal durvább megaláztatások érik vagy durvább konfliktusokba kerül. Még is ennek ellenére, legyint egyet majd nevet rajta és 5 perc után el van felejtve. Bennem pedig egy kis sima konfliktus is akár hetekig bennem van..
2016. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok srácok ezen hogyan lehet változtatni? Kell-e változtatni ezen?

Olykor azt gondolom, hogy férfi létemre ez elég gáz.

2016. jún. 26. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert mindenki más....

Ez nem érzékenység kérdése. Érzékenység csak valós okokkal együtt ártalmas. Magában nagyon is jó.

Egyik sem.

Csak rossz hozzáállásod van.

Írj rám s segítek.

2016. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szupererzekenyseg valoszinuleg
2016. jún. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!