Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék kilépni a barát...

Hogyan tudnék kilépni a barát zónából? 18l

Figyelt kérdés

Szinte csak fiú barátaim vannak, mert jól érzem magam velük. :)

Általában az a baj,hogy vagy csak a barátság működik, vagy pedig a szex miatt hajtanak rám. Mit tehetnék,hogy aki olyan,azzal tovább tudjak lépni a következő szintre és ne ragadjunk le? (nem vagyok ronda, mielőtt megkapnám...)



2016. jún. 26. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

az a baj,hogy ha csak barátként tekintenek rád,akkor nem lesz semmi komoly. szerintem rendes barátságból ritkán lesz egetverően nagy szerelem. általában az egyik fél szokott többet érezni,de a másiknak ez tök bizarr, mert tényleg barátként tekint rá.

én azt javaslom,hogy célzottan kezdj el ismerkedni fiúkkal. aki szimpatikus azzal menj randira . az úgy elég egyértelmű,hogy nem csak haver státuszba akarsz lenni!

de ha csak többen találkoztok és tényleg haverként látnak,akkor ne várj többet.

de szerintem már az is segíthet,hogyha a fiú barátaid közül akivel komolyan tudnád gondolni,azt elhívod kettesben is találkozni. lehet teljesen más lesz,mint amikor csapatban vagytok

2016. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legtöbb kapcsolat kereső hiba, hogy nem tudja a legtöbb ember kinyitani a száját őszinte szavakkal. Voltak olyan emberek akiket úgy hoztunk össze, mert egyik se nyitott a másik felé s jópofiztak haverkénz, miközbe belül "hogy tudnék hozzád közeledni?" Ne kerüld a forró kását. Ha én se nyitottam volna ki a számat s nem hívom el aznap talira a tesóm haverját, akkor nem lennék együtt a jelenlegi párommal (4éve már) minden oké...miért? Mert mindent őszintén kimondunk, még ha bántó is. Nem csak kapcsolat létrehozás és működéshez kell, de a testi dolgokhoz is ;)

Poén: A párom nagyon tartotta a távolságot eleinte s csak ez járt a fejébe "a haverom nővére...mit akar tőlem?! Haver mit szól? X'D

Találtam egy közös témát s abból indultunk el. Csekkold le hobbijait, s lehet még neked is új szabadidős tevékenységed lesz. (én pl kockulok vele pár éve >0< kanyarodni se tidtam karival)

Csak hajrá, finoman de őszintén. Tali kettesbe s érdeklődni róla (ha valakiért oda van az ember alapból többet akar tudni, mint amennyit átlagba lát az ember) aztán csak leesik, hogy mi van + látni fogod akar-e. Nem szabad félni a csalódástól sem (legtöbb ember ezér nem kezdeményez)

2016. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érdeklődik, akkor jobb hagyni. De ismerek olyan "párost" akik szeretik egymást de félnek a kapcsolattól, nehogy rossz vége legyen.
2016. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anno első komolyabb kapcsolatom jónak jó volt, de éreztem h nem az igazi, inkább csak egy rajzoló társ/barát.
2016. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress erre alkalmas embereket...

Ha szeretnéd megtudni milyen is az, írj rám.

2016. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!