Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 év után még van lehetőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után még van lehetőség kilépni a barát zónából?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barát zóna vazze? Nincs ha kellettél volna neki már járnátok.
2015. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A barát zónába azok a pasik/csajok kerülnek akik között nem működik a kémia. Ergo nem vagy az esetük.
2015. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
alapból nem szabad oda kerülni! ez a barátzóna 1 női agyrém! sokkal nagyobb fájdalommal jár mint ha ezt mondaná bocsi de nem akarok tőled semmit... mi a barátzóna? hallgattni hogy az aktuális pasija mekkora 1 bunkó. te ott vagy mint kedves rendes fiú.. az a tirpák meg d*gja a csajt akiért te oda meg vissza vagy.. 1x voltam barát 1 nőnek soha többé... a barátkozásra ott vannak a férfiak
2015. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5 perc után sincs.
2015. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok, de azért köszi :D
2015. nov. 1. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, ez attól is függ, miért alakult ki ez a barátzóna. Ha pl. semleges közegből ismeritek egymást, akkor van olyan, hogy fokozatosan alakul ki, és lesz több köztetek, ha eleve társkeresés volt a cél, az más tészta.
2015. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem társkeresés volt a cél, az évek alatt neki is és nekem is volt már kapcsolatom.
2015. nov. 1. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Lány vagyok és hasonló helyzetben bár kevesebb ideje vagyunk úgymond legjobb barátok. Mi egy éven keresztül összejártunk szexelni, tehát működött a kémia, és segített rendbe jönni a másiknak. Viszont, nem is olyan rég arra jutottunk hogy ez így nem mehet tovább, tehát az utolsó alkalomra került a sor, hogy lefeküdtünk egymással. Szeretjük egymást nagyon is, kémia is van, amióta ismerjük egymást mindkettőnknek volt még párkapcsolata is és még arról is beszélgettünk rengeteget. Fura, mert én is szeretnék tőle jóval többet. Ő belé tudnék szerelmes lenni, viszont fordítva nincs így.
2015. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Lányként viszont bármikor kiléphetsz a barátzónából.
2015. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit jelent neked a barátság. Volt egy lány, akivel 3 év után kiléptünk "egymás zónájából", bár ez nem a klasszikus barátzóna esete volt, mert eleinte tényleg csak barátok voltunk és csak évekkel később alakult ki több. Viszont össz-vissz egy háromhónapos kapcsolat lett belőle, a barátság meg persze sose lett már olyan, mint volt.
2015. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!