Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől hülyülnek el az emberek...

Mitől hülyülnek el az emberek manapság (kémia)?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a római birodalomban ólom edényeket és evőeszközöket kezdtek használni, ami megmérgezte az embereket és elhülyültek, ez vezetett a birodalom hanyatlásához és bukásához. Ma mitől hülyülnek az emberek?

2016. jún. 27. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs, de a fogkrémekben és rágókban van
2016. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Most erre pld mit mondanál:

[link]

2016. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Bocsánat erre gondoltam!

Szóval erre mit mondanál:

[link]

2016. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ez tökjó!!!:))))

Köszi!:D

2016. júl. 14. 20:55
 15/15 A kérdező kommentje:

De elhülyülésen az életfunkciók leépülését értettem.

Az én anyám pl. már az ötvenes éveiben sem tudott olyan tisztára mosogatni, mint korábban, és nem érti, mi bajom avval. Az ajándékba ajánlott mosogatógépet visszautasította éveken át, közben meg panaszkodik, hogy mosogatni kell.

Már fiatalon ilyen az emberek többsége, és ahogy idősödnek, csak romlik a helyzet.

Élete utolsó 20-25 évében több családtagunk már nem tudott magáról gondoskodni, segítségre volt szüksége, és ennek főleg mentális vetületei vannak. Dédnagymamám már a halála előtt 16-17 évvel sem tudta, hogy hol van és ki ő.

2016. júl. 14. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!