Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is zavar, ha rátok...

Titeket is zavar, ha rátok szólnak, amikor káromkodtok egyet, hogy nem szabad csúnyán beszélni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy üvöltözve káromkodik valaki, hanem arra, hogy valaki mond egy mondatot és beletesz egy szót, hogy "b.sszus" és az egész mondatot fel se fogta a barátja, csak azt, hogy káromkodott.


Nem vagyunk az oviban, hogy rám lelljen szólni és ezért nagyon zavar; 26 éves vagyok, tudatában vagyok annak, hogy mi a káromkodás...



2016. jún. 28. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
B+!!!!! Éppen azért kell szolni mert már 26 éves vagy és még mindig nem tanultál meg viselkedni. A sarki kocsmában persze meg sem értik ha nem minden másodok szavad b-vel kezdödik, de ha olyan beszélgetö partnered van akkor tudj kulturemberként fogalmazni!
2016. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
ilyenkor kell visszaszólni, hogy "jól van na b+"
2016. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért káromkodok sokat, mert b+ :p
2016. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

Nem.

Sőt magamat is nevelem ezzel. Bár rám nem szólnak s nincs ennyire barom elveket követő ismerősöm ki "nem szabad"ot mond..., ilyeneket már mind kirugdostam életemből kamasz korom közepe előtt.

2016. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nem illik, ott nem káromkodok. Ahol lehet, ott meg nem szólnak rám. Ha rám is szólna bárki, nem igazán érdekelne. Ha ez téged tényleg annyira zavar, akkor lehet, hogy mégiscsak az oviban vagyunk.
2016. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MZ.per.X ***** válasza:
Pont az a gáz, hogy 26 évesen képesnek kell lenni kontrollálni magad. Én is szoktam káromkodni, és elfogadom ha valaki rám szól ezért.
2016. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hehe, nem szoktak rám szólni, mert köztudott, hogy lepereg rólam, alsós korom óta cifrábban káromkodom, mint egy székely kocsis. (Két szókincsem van, egy hivatalos helyzetekhez való ultraudvarias-jókislányos és egy... khm, indulatos.) Egyébként nem szeretem az álszentséget, a "csúnya" szavak is a nyelvünkhöz tartoznak, nem lehet úgy tenni, mintha nem léteznének, nem lehet tabusítani őket, mert megvan a helyük.
2016. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én középiskolában illemtudó gyereknek számítottam, német órán épp a naplóból válogatott a tanár, hogy ki feleljen és engem bökött ki, erre hirtelen reflexből elszóltam magam jó hangosan: hogy a büdös p...ba. Elnézést kértem és ötösre feletem ezek után. Szürreális egy szituáció volt.
2016. jún. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem fordult elő, mert ahogy elhangzik, észbe kapok, és bocsánatot kérek, de van olyan barátom, akit folyamatosan figyelmeztet a tesója, hogy gorombán beszél.
2016. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!