Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Direkt csinálja azt az ember,...

Direkt csinálja azt az ember, hogy éjszaka hajnali 3 kor sétálgat a kutyás környéken? Előbb utóbb valaki ráfogja engedni a kutyáit? Te nem lennél idegbeteg kicsit?

Figyelt kérdés

1 Hete csinálja ezt valaki. Hajnali 2-3 kor sétálgat az utcákba, és a kutyák(itt mindenhol van 1 minimum) percekig ugatnak rá ugye, mert ez a dolguk.

Még nem tudtam kifigyelni ki lehet az, de szerintem ezt direkt csinálja!


Milyen ember jön haza a munkából hajnali 3 kor? Úgy tudom az éjszakások azok koránreggel jönnek haza.


Nekem is nyitva éjszaka az ablakom, és a kutya ugatásra ébredni hajnai 2-3 körül elég kellemetlen. Szerintem valaki lesz akinek alacsonyabb az ingerszintje, és ráengedi a kutyáit erre az emberre.

Hallani, hogy jó lassan sétál, és utcákkal arrébb is hallom ahogy távolodik, közeledik és a kutyák majd meg vesznek.


Milyen okból sétál valaki hajnalokban a kutyás utcákon? Nem tud aludni? Részeg? Munkából jön haza(ilyenkor kétlem) vagy elmebeteg, és mindenkit felakar kelteni?

Szerintem valaki előbb-utóbb begurul, hogy kiverik az álmát a szeméből, és kiengedi rá a kutyákat.


Te nem lennél pipa, ha nyitva lenne az ablakod, kutyás utcában környéken laknál, és hajnali 2-3 körül kutya ugatásra kellene ébredned?



2014. máj. 22. 08:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
Én totál megértelek. Elég idegesítő. Nekünk kóbor macskát szoktak ugatni ugyanígy hajnali 3-kor. Szerintem figyeld ki azt az embert és szólj neki, hogy ne járkáljon.
2014. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Ej, hogy az ember sétálni mer az utcán!
2014. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Én nem védeni szeretném az illetőt, de elmes€lem a férjem hogy melózik :)


Délután 3kor indul, és bizony általában éjjel 2 és 4 között ér haza (pék). Szóval simán lehet, hogy akkor ér haza más is. Persze téged is megértelek. Derítsd ki kiaz és miért mászkál.

2014. máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
37%

Lehet betörô és figyelgeti hovà lehetne bemenni mennyire ébrednek fel jönnek ki az emberek. Nàlunk is volt hogy éjjel 2 kor itt nézelôdött vki tàrsa meg a kocsiban pedig a szom széd végigkérdezett mindenkit és senkihez nem jöttek.


Ezmellett lehet gondjai vannak vagy nem tud aludni és azért sétàlgat.

2014. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg inkább az idegbeteg kutyákat kéne megnevelni, hogy ne tépjék a kerítést csak mert valaki ki mer menni az utcára. Kijárási tilalom van, vagy mi?
2014. máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Én szoktam éjszaka sétáltatni a kutyákat, ha épp úgy érek haza a munkából. Van amikor éjfélkor megyünk, van amikor 1-2 körül. Próbálok arra felé menni, ahol kevesebb a kutya, így van egy olyan útvonalam, ahol csak 3-4 kutyás házba botlunk bele és ott gyorsan megyünk direkt, hogy minél hamarabb eltűnjünk onnan. Sajnos másfelé nem tudok menni, hogy kijussunk a füves placcra.


Szólni lehet, de haragosan felesleges, mert joga van az embernek arra sétáltatni. Egy barátságosabb csevej hasznosabb. Kiengedni rájuk a kutyákat pedig felesleges, mert mi van, ha az ő kutyája a keményebb, majd még fel is jelent kutyával való veszélyeztetés miatt...

2014. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Most te hülye vagy? Még azt is meg akarod mondani az embereknek, hogy mikor merre menjenek, amikor a te kutyád hangoskodik?
2014. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Koltozz egyedul a vilagvegere, ha nem birod az ilyet. Mi az h mit keres az utcan? Mindenki akkor jarkal az utcan amikor akar. Mi az h kutyas kornyek? Nalunk minden utca kutyas, nyilvan nem aszerint tart valaki, hogy a szomszednak van-e. Elso korben talan csukd be az ablakot. Azt meg nem is ertem hogy gondolod h jogos lenne "raengedni" a kutyakat. Nem csinal semmit az a szerencsetlen, csak el.

Udv,

Egy KUTYAS

2014. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Felkelnék és káromkodnék egy jót, hogy egyik gyökér szomszédom sem tudta megnevelni a kutyáit, hogy ne ugasson mindenkire.

(igen, az enyémek nem ugatnak - főleg mert bent alszanak az előszobában)

2014. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Nėzd,a kutyák akkor is ugatnak ,ha semmi okuk rá,lásd a szomszédom ebét,ami miatt évek óta nem alszom át az éjszakákat.Ezek a kutyák legalább okkal üvöltenek.Én kimennėk megnézni,ki kóricãl arra.Lehet hogy csak nem tud aludni.
2014. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!