Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy megakarom...

Normális, hogy megakarom választani, hogy ki legyek? Ez megy már 13 éves korom óta.16/L

Figyelt kérdés
Néha tévé szereplőkre, legutoljára a final girls-ből arra, akit Nina játszik. Mármint ez a nagyszájú, törekvő, maximalista lány. De mivel ő nem biztosan rendelkezik olyan körülményekkel, mint én, ezért feladtam. Aztán jött a simán rossz lány, aztán rá jöttem, hogy ehhez túl csendes vagyok, és visszahúzódó. Akkor azt gondoltam, hogy maradok ilyen, de rájöttem, hogy ezt nem szeretem. Annyira bonyolult, de nem tudok úgy felkelni, hogy 'Na, ma önmagam leszek!" mert nem szeretek önmagam lenni. Viszont olyan szerepekbe bújok, aki nem is hasonlít rám. De igazából azt se tudom, hogy én ki vagyok. Tudom, hogy ez elég beteges, de nem tudom abbahagyni.
2016. júl. 1. 22:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan gondolod, hogy téged majd mindenki elhagy, ha önmagad vagy? Megoldhatatlan probléma, hogy így nem jó, mert magadat vered át, de csak így a jó, mert máshogy más lenne és azt senki nem szereti, ha megváltozik az élete. Ezt sajna ilyen hozzáállással nem lehet megoldani, az alap problémát kell máshogy felfogni. Az biztos, hogy így rossz, és ez a lényeg.
2016. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!