Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, nektek mi a véleménye...

Férfiak, nektek mi a véleményetek arról, ha egy nő sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Ha lehet életkort is írjatok, (vagy ha van barátnőtök akkor ,légyszíves azt is, hogy ő sminkeli és magát és, hogy ti, hogy viszonyultok a dologhoz) válaszaitokat előre is köszönöm ;) .

2016. júl. 3. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

nem tetszik, jobban tetszik a természetes arc, a legszebb "smink" a mosolya legyen :) és ha akarja hordja mindig, hisz a mosolygós lányok a legszebbek :)


23F

2016. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Egy kis smink nagyon elegáns tud lenni. De a vakolat közönséges. Az nem tetszik, ha valaki nagyon más sminkkel, mint smink nélkül.
2016. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Mindig mosolyogjon, mert egy nőnek nem lehetnek problémái, az csak 23 éves fiúknak van, akiket vidítani kell.
2016. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Bocsi, hogy lányként válaszolok!

Én csak a fellépéseimre szoktam sminkelni, és oda erősebben, de a barátom mindig mondja, hogy százszor szebb vagyok természetesen, smink nélkül.

2016. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Sajnálom őket.
2016. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

A sminket a fiúk nem szeretik mert nem természetes, sokszor ellentétes hatást ér el mint amire szánták és mert olyan mintha át akarnának verni, de tény ami tény, a smink azért létezik mert olyanná tesz valakit amilyenné akarjuk (esetünkben szebbé).

-Szerintem ami szép és ami jó akár minden napra, az a szempillaspirál és a körömlakk (ha érdekel akkor majd privátban részletezem)

-A körömlakk CSAK a kézen néz ki jól (ez azt jelenti hogy a lábon kifejezetten RONDA) az is csak akkor ha szépen van festve (ill. maximum akkor a lábon ha nagyon szép nagy a lábköröm és szépen ki van festve)

-A rúzst és minden egyéb szájra kenhető dolgot csak ritkán vagy alaklomkor (én pl. egyszer sem csókolom meg a barátnőm amíg ilyen van a száján (kivéve alkalmon) mert elrontja az élményt + ad egy olyan rossz érést hogy én most nem a barátnőm száját érzem hanem egy sza**t és még rúzsos is leszek tőle :/

-(fontos) Lehet hogy csak én de szerintem több férfi is utálja az alapozót, az arcpírt, a szemöldök kihúzást és a műszempillát úgyhogy azokat SOHA


Szerintem ezek a szabályok amiket mindenképp be kell tartani ha tetszeni akar egy nő a férfiaknak ami pedig többi dolgot illeti (nem tudom vannak-e még fontosabbak de) feleslegesek


F/17 (örülnék némi visszajelzésnek)

:)

2016. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

17 éves csipszarként elég nagy a pofád, hogy felnőtt nőknek tanácsokat osztogatsz.


A pasik többsége a nude sminket észre sem veszi. Én se szólok be neki, ő se nekem.

2016. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

nos, én negyvenéves nő vagyok, a férfiak nagy többsége egy szolid sminkre lazán azt hiszi, hogy semmi smink sincs a lányon.

nyilván egy címlapfotózásos, színházas, erőteljesebbet észrevesznek, de azt meg nem sokan szoktak használni a hétköznapokra.

2016. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a szolid smink jól néz ki, én szeretem, ha egy nő berúzsozza a száját, esetleg a szemét is kifesti. De az is igaz, hogy egyéniségtől is függ, van, akinek nagyon jól áll, van, akin meg olyan, mintha rajta se volna...
2016. júl. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
#6 Aranyom, némi visszajelzés: Ha a fiúk nem szeretik a sminket, javaslom, hogy csak egy könnyen fedő BBkrémet meg egy kis szempillaspirált használjanak :))))
2016. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!