Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, nektek mi a véleménye...

Férfiak, nektek mi a véleményetek arról, ha egy nő sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Ha lehet életkort is írjatok, (vagy ha van barátnőtök akkor ,légyszíves azt is, hogy ő sminkeli és magát és, hogy ti, hogy viszonyultok a dologhoz) válaszaitokat előre is köszönöm ;) .

2016. júl. 3. 21:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, elég érdekes mert nekem úgy jött le, hogy a férfiak nagyrésze a természetes se get szereti inkább, úgyhogy köszi mégegyszer ;)
2016. júl. 6. 21:49
 12/13 anonim ***** válasza:
A férfiak nagy része inkább az igényességet, és az ebből fakadó szépséget szereti, fogalmazzunk inkább így, bármit is jelentsen ez...
2016. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A férfiak nagy része nem a smink nélküli arcodat érti a természetesség alatt, hanem hogy természetesen legyél olyan szép, mintha sminkelnél.


És most mondtuk el, hogy NEM veszik észre, ha normálisan alapozol. Nekem is panaszkodott már férfikolléga, hogy miért keni magát mindenki, smink nélkül is lehet valaki szép, mint én. Erre meglepődött, mikor közöltem vele, hogy ő engem még nem látott smink nélkül.


Felteszed ugyanazt a sminket, egyikben nude száj, másikban piros, és csak a pirosra fogják azt mondani, hogy smink.

2016. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!