Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, ha esetleg rossz kategóriába tettem volna a kérdésem.


Na szóval én egy 17 éves srác vagyok és most hogy itt a szünet rádöbbentem, hogy igazából semmi életcélom és hobbim sincs, de tele vagyok szabadidővel.

Amióta elkezdődött a szünet azóta szinte minden napom ugyan olyan monoton. Néha elmegyek haverokkal bulizni, minden második nap megyek kondiba, úszni, futni vagy mostanában elkezdtem a biciklimet bütykölni, mivel jövőre szeretném a Balatont körbetekerni.Ezeken felül elkezdtem a jogsit csinálni szóval az is elvesz 9 órát hetente az életemből, de így is sokat unatkozok. Ahogy beszélgetek az ismerőseimmel mindenki mondja hogy most ide megy versenyre, oda megy edzésre stb... Én meg itt vagyok és nem tudom hogy mit csináljak, pedig alapvetően sportszerető ember vagyok. Régebben fociztam és kézilabdáztam is.


A másik meg hogy nemsokára érettségi és teljes tanácstalanságban vagyok hogy minek tanuljak utána. Pontosabban azt már tudom, hogy valami mérnöki karra szeretnék menni, de az is csak ilyen kényszermegoldás mert nem találtam meg még azt az igazi "álommelót". Tudjátok ezekre mondják azt hogy igazából hobbiként tekintesz rá mintsem, hogy munkaként.


Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2016. júl. 5. 18:26
 1/2 A kérdező kommentje:

Te jó ég ez elég hosszú lett.Bocsi.:(

Szóval összefoglalva, hogy ne kelljen elolvasni, milyen tanácsot tudnátok ahhoz adni hogy motivációt szerezzek azzal kapcsolatban hogy hogyan ismerjem meg magam és ezáltal hogy milyen irányban menjek tovább munka szempontjából és hogy esetleg milyen sportot tudnék élvezni?

2016. júl. 5. 18:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Fejlesszed önmagadat :) Én ezt csinálom és eléggé felemelő érzés, amikor látom a gyakorlatban a fejlődést.
2016. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!