Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rasszista lennék vagy mi a bajom?

Rasszista lennék vagy mi a bajom?

Figyelt kérdés

Fehér, magyar fiú vagyok.

Fogalmam sincs miért, de egy ázsiai ember (leginkább férfi) láttán hányingerem lesz.. Tehát teljesen megértem, hogy belül lehet, hogy ugyanolyan mint én, de külsőre valamiért minden más rassz elborzaszt..

Tehát egy néger külseje is undorító számomra, pedig semmi bajom velük, pl. a gengszterkultúrát is nagyon nagyra tartom, és az a négerek nélkül nem is lenne.


Nem amiatt nem haverkodnék más rasszú emberekkel, mert előítéletes lennék velük, csak egyszerűen képtelen vagyok a külsejükkel megbarátkozni.

Próbálok tenni ez ellen, mert zavar, de nem nagyon megy.

Emiatt pl más rasszú lányok sem igazán vonzanak, sőt, mondhatnám, hogy inkább taszítanak.

De vicces, mert például egy skandináv, vagy orosz csaj pedig még jobban bejön, mint egy magyar.


Elég felszínes a kérdés és néhol nyers is, de nem tudtam másképp megfogalmazni.


Tehetnék valamit?


16/F


2016. júl. 8. 12:12
1 2 3
 11/21 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Már hogy a francba ne lenne rasszizmus az, hogy HÁNYINGERREL néz mindenkire, aki nem fehér ? :DDDD
2016. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

a rasszizmust úgy kell elképzelni mint pl egy teknős sem dug egy antiloppal..nem utálatnak kellene lennie, hanem puszta közömbösségnek ezzel a gondolkodással élve


viszont amit utána hozzáteszel az már az emberi hülyeség, hogy a skandináv meg az orosz csajok jobban bejönnek mint a magyar, ugyanis nem hiszem, hogy 100/100ból felismernéd a különbséget de még csak 100/10ből se, csak álltatod magad, hogy milyen különleges vagy, hogy neked más jön be, inkább ezt tudom elképzelni

2016. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyébként az, hogy azokat tartjuk szimpatikusnak, akik hasonlóan néznek ki, mint mi, evolúciós dolog. Évezredeken át az jelentette az ellenséget, aki máshogy nézett ki, és az a barátot, aki ugyanúgy, mint te, mert akkor annak nem kell a tüzed, területes satöbbi. Lehet, hogy leírva ez nagyon bután hangzik meg minden, de valami alapja tényleg van. De rasszon belül is a hajszínben, szemszínben, bőrszínben hasonlító emberek valahogyan akaratlanul is szimpatikusabbak a legtöbbször. De tényleg semmilyen pszichós alapom nincs arra, hogy ilyeneket írjak, csak józan ésszel belegondolva valami ilyesmivel magyaráznám. Az viszont, hogy egy ázsiai láttán a hányinger kerülget, már nagyon nem oké, azt azért tudnád szabályozni. :D
2016. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

"pl. a gengszterkultúrát is nagyon nagyra tartom"


Miért? A gengszterkultúra a keménykedésen, a vagánykodáson, meg a bűnözésen alapul. Akkor mi a francért tartod nagyra? Mit adott neked? Nekem csupán néhány elviselhetetlen vagánykodó osztálytársat.


Kérdező, hasonlóképpen vagy a cigányokkal is?

2016. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Már hogy a francba ne lenne rasszizmus az, hogy HÁNYINGERREL néz mindenkire, aki nem fehér ? :DDDD"


Én is írtam, hoyg a hányinger furcsa, ezt is hangsúlyoztam. (Ha nekem mondtad.)

2016. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem meg az ilyen rasszista férgektől van hányingerem. Most rasszista vagyok?
2016. júl. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok meg, a kérdező cigány.
2016. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bár igaz, náluk nagyobb fajgyűlölő rasszista nem létezik. Érdekes, hogy pont ők hivatkoznak mindig erre.
2016. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valódi a kérdés.


Annyit azért érdemes a témáról szólni, hogy meg lehet nézni, hogyan néznek a véletlenül közéjük tévedő fehér emberre pl. Amerikában az olyan helyeken, ahol csak feketék vagy pl. kínaiak vannak.

Mert sürgősen eltakarodik az ember onnan, az biztos, olyan képeket vágnak. Nem tudom, hogy mi az, de nekik is olyan hányingerféléjük van? Aki meri, kérdezze meg, mondja el, majd egyszer.


De valahogy mi fehérek, olyan elfogultak vagyunk magunkkal szemben, ostorozzuk magunkat azért, ami másféle fajtáknál teljesen elfogadott. Mert ki beszél arról hogy pl. a kínaiak milyen TÉNYLEG rasszisták, mert ők nem másnak, hanem KÜLÖMBnek tartják magukat. Még a japánoknál is, nem csak más rasszoknál.


Ha véletlenül igaz a kérdés, nagyon könnyű a megoldás; nem kell másokat nézegetni. Könnyű elkerülni az olyan helyeket, ahol másféle emberek járnak. Még Amerikában is. Azt tehetnéd.


Ugyanaz az eset, mintha ki nem állhatod a spenótot. Ne egyél, ne csinálj, sőt rá se nézz a spenótra.

2016. júl. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"De valahogy mi fehérek, olyan elfogultak vagyunk magunkkal szemben, ostorozzuk magunkat azért, ami másféle fajtáknál teljesen elfogadott. Mert ki beszél arról hogy pl. a kínaiak milyen TÉNYLEG rasszisták, mert ők nem másnak, hanem KÜLÖMBnek tartják magukat. Még a japánoknál is, nem csak más rasszoknál."


A különböző délről jövő kisebbségek beteg módon a legpitiánerebb dolgok miatt is lerasszistázzák a másikat. Mind a zsidók mind a cigányok többsége egyértelműen rasszista, ugyan ez a helyzet a négerekkel is, utálják a fehéreket, a fehérek meg hülye módon engedik ezt csinálni magukkal.

2016. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!