Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan dühös vagyok, és...

Állandóan dühös vagyok, és zárkózott. Elfog múlni, ha felnövök?

Figyelt kérdés

Annyi minden felidegesít. Vagy az emberek, vagy én magamat.

Manapság annyi nyomorult van a világon, aki állandóan csak kritizál másokat, vagy kinevet. Mégha nem is engem, az ilyeneket le tudnám lőni. Az ilyenek miatt van ilyen szar társadalmunk.

Másrészt meg, ha az életem elgondolkozom. Teljesen bele fáradtam, hogy semmit nem élvezek. Felállítottam célokat, de ha reggel eszembe jutnak igazából nem akarok semmit, nem is érdekel, és fárasztó olyan dolgokért dolgozni, amik nem is izgatnak.

Mindenkinek megakarok felelni, mert egyedül nem bírok el a dolgokkal, és félek, hogyha nem 'tetszem' nekik elhagynak, de közben ezek az emberek dühítenek fel a legjobban, és velük üvöltözöm a legtöbbet.

Nagyon magányosnak érzem magam, közben meg ha az emberek hívnak se akarok menni. Mi bajom? Túl komplikálom?

16/L


2016. júl. 8. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kor, személyiségfüggő.

Hozzáállásod kell változtasd hozzá.

Ergo válasz: nem tudjuk, csak rajtad áll.

2016. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el egy hisztis dög maradsz örökre
2016. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a hozzá állas.

Vannak emberek, akik normálisak, csak az osztályom szar pl. Ha fejen állok, sem értik meg, hogy mennyire gyerekes csúfolódni, de utána csak besértődés megy, aztán meg, hogy én mekkora k_rva vagyok,mert elmondom a vélemeny.

A barátnőim is álszentkednek.

Bezzeg, máshol, más osztályba mindenki aranyos, más évfolyamosokkal is kijövök a saját sulimban, idősebbekkel. De azok jövőre is ilyen degeneráltak maradnak.

2016. júl. 8. 23:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Na 2., kiváló példa vagy.:D
2016. júl. 8. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld egy kicsit más szemszögből nézni a dolgokat. Miért idegesíted fel magad ostoba embereken? Megéri? Megéri azaz idő és energia amit abba fektetsz, hogy dühöngsz?

Figyelj, ha felhúz valaki, vegyél 5 nagy mély levegőt, mosolyogj egyet és engedd el. Hidd el hogy nem éri meg. Ha eddig nem értették meg akkor most se fogják. Mindig mond el a véleményed de azzal soha ne foglalkozz, hogy a másiknak tetszik-e. Ne állj le butákkal vitázni, ne legyél olyan mint ők. A világ pedig nem olyan szörnyű mint amilyennek gondolod. Vannak benne jó dolgok is, ha most egyet se látsz akkor tegyél érte hogy legyen.

2016. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!