Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám megfog halni. Mit tegyek?

Anyám megfog halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.

Anyám rákos,nemsok ideje maradt hátra



2016. júl. 9. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Legyél mellette mindig, amíg csak lehet. Legyen szó munkáról, iskoláról, akármiről, bármiről, mondj le mindenről. Mégis csak az édesanyádról van szó... és... nagyon-nagyon hosszú ideig nem fogod látni őt... maradj mellette, hogy érezze, nincs egyedül.


Leírhatatlanul sajnálom, ami történt, erre tulajdonképpen nem lehet mondani semmit.


Lélekben veled vagyok.

2016. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos , létezik megoldás többféle de azt nem a kórházak tudják és nem használják .
2016. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem pont, hogy nem azzal fog segíteni az anyukájának, ha feladja az iskolát és a munkát. Anyukád is azt szeretné, ha élnéd tovább az életedet, és a céljaidra koncentrálnál. Persze mellette leszel az utolsó percig, de attól neked még van saját életed is. Anyukád mosolyogni szeretne látni téged, miközben tanulsz, és küzdesz a céljaidért, nem pedig a sírja mellett sírni életed végéig.
2016. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek veled.

Apukám úgyszintén rákos, neki is ki tudja mennyije maradt hátra..Áldozz rá sok időt, lehetőleg ha fáradt is leszel próbáld úgy beosztani az idődet, hogy mellette legyél.

Próbáld teljesíteni minden kívánságát, ezzel majd nyugodt szíve lett, és én mondom, hogy tölts vele minden időt, amíg csak tudsz, hogy késöbb ne bánd meg, hogy nem foglalkoztál vele eleget...19/L

2016. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%

Nincs összefüggés.

Ennek tudatába, használd ki hátralévő időt vele.

Egyébként éld s élvezd tovább életed mint eddig.

2016. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Nehéz lehet neked de meg kell nyugodnod. Nem tudom érzelmileg hogyan állsz, próbálod-e a kavarodó érzéseket elásni magadban vagy szembesülsz velük. Muszáj lesz előbb-utóbb szembenézni a ténnyel hogy nagy valószínűséggel ez befog következni.

Szeretnél vele sok időt tölteni, de nem muszáj az összes időd, hamar letudsz merülni érzelmileg és kell egy kis kikapcsolódás neked is.

Ez nem önzőség, ne gondold magad emiatt önzőnek.

S nem, nem a Te hibád, ne is gondolj ilyesmire.

Beszélgess valakivel aki talán megért, akár nekem is írhatsz ha szeretnéd.

Próbálj meg a szépre is gondolni.

Nyilván problémáid vannak ezzel a dologgal, tehetetlennek érzed magad, kétségbeesettnek, a gyomrod összeszorul ha ez eszedbe jut, ver a szíved, félsz, rettegsz.

Ne zárd ki a túlvilág lehetőségét, akkor sem ha nem vagy vallásos és teljes mértékben elutasítod a teológiai nézeteket.

Nem tudhatod azt hogy mi van a halál után és a kultúránkban tabutémának számít de nem biztos hogy annyira rossz, rémes, félnivaló dolog.

Ha nincs már más akkor én itt vagyok, írhatsz nyugodtan, ha szeretne akkor a másik válaszadó is írhat.

19/F

Vigyázz magadra.

2016. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!