Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Miért vagytok annyira...

Lányok! Miért vagytok annyira oda a melegekért? :D

Figyelt kérdés

Szóval ha egy új társaságba megyek és ismerkedünk mindig feljön ez a téma és ilyenkor kb rám ugranak a lányok, hogy "om omg, ez olyan cuki, midig is imádtam a melegeket stbstb"

Szóval miért van ez? :D



2016. júl. 10. 03:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én ilyet csak azokkal szoktam akikkel már régóta ismerjük egymást :D
2016. júl. 10. 18:02
 12/13 anonim ***** válasza:

Itt a válasz:


[link]


Ezért. Titokban izgatja őket két pali együtt.. :D

2016. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nem értem, hogy miért szidják annyian a melegeket és a NEM HOMOFÓB lányokat/nőket/embereket.

Tettek valamit ellenetek? Nem ugyanolyan emberek, mint mindenki más? (Na jó, nem... Vannak jobbak és rosszabbak köztük is!)

Nem tudom, hogy miért olyan nehéz elfogadni valakit, aki más, mint az átlag ember... Persze a divat-melegeket (ha van ilyen szó) én sem szívlelem, mert ez egy borzasztó buta és gyerekes kifigurázása a homoszexuális embereknek.

Én a leszbikusokat és a melegeket egyaránt elfogadom.

Aki nem érti, hogy ők ilyenek, az sem baj! De legalább ne szidja őket, vagy ha mégis, akkor azt kultúrált módon tegye!


16/L

2016. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!