Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti miért vagytok fennt ezen...

Ti miért vagytok fennt ezen az oldalon? Gondoljátok, ha tanácsot adtok azt megfogadja valaki?

Figyelt kérdés

Most ilyen általános kérdésekre gondolok, pl levertem egy pohár vizet, most mit csináljak? És azt mondod: szedd fel az üvegcserepeket, és itasd fel a vizet.

Erre mások belédkötnek, hogy azt nem úgy kell. Stb,stb...

Gondoljátok, hogy a kérdezők a ti tanácsotokat fogják megfogadni, ami szerintetek a legjobb tanács?



2016. júl. 11. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
:D ja, tiszta vicc ez az oldal, kb semmi segitőkészség nincs. Mindenki jön a magyar bedepisedett negatív mentalitásával, nem a kérdésre válaszolnak hanem szídják az embert
2016. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pontosan!
2016. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez az oldal ezért jött létre, hogy ha valaki nem tud valamit, akkor választ kapjon rá - és hogyha nem fogadja meg, az az ő dolga onnantól, a mi részünk ezzel megvan. Az hogy ő mit kezd vele az egy más kérdés, de én úgy gondolom, hogy egy nagy részük segítséget kap innen.


Nyilván amit te mondasz, hogy "úristen levertem egy pohár vizet mit csináljak" az idiótaság, persze - sok marha kérdés van aminek értelme nincs, és/vagy troll az egész.


De a tényleg fontos kérdésekre, akik komolyan kérdeznek, úgy gondolom hogy megfogadják.

Nyilvánvalóan nem a legjobb tanács amiket mi írunk, hiszen mi is emberek vagyunk, meg nyilván ő saját magának tudja a legjobbat kitalálni - ergo ha már csak egy "megindítóak" vagyunk, az már bőven elég.


Azonban pl az egészségügyi kérdésekkel is vigyázni illik, mert. pl vannak akik javasolnak ezt-azt, de mégis a legjobb dolog dokihoz menni.

2016. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.

PErsze ehhez hozzátartozik a sok troll válaszadó is, akiknek semmi más értelmük nincsen, ahogy te is mondod hogy belédkössenek, és erre mennek el... azzal sajna nem lehet mit csinálni, remélhetőleg bannolják őket a modik előbb-utóbb.

2016. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sokan trollkodni jönnek erre az oldalra.


Levezetik így a felgyűlemlett feszültséget:-D

2016. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

néha trollkodok, néha leírom a valós véleményemet. Nem igen érdekel, hogy a másik megfogadja e vagy sem.


amúgy meg, ha meg kellene fogadnom az ezen az oldalon elhangzottakat, akkor már 3x kellett volna felkötnöm, 2x fejbe lőnöm, és 6x Dunába vetnem magam.

2016. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Unalmamban vagyok fent itt a munkahelyemen. Egyébként, ha otthon vagyok, soha nem jövök ide.
2016. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olyanban adok tanácsot, amit jó eséllyel hasznosítani is tud a kérdező, vagy bárki más, aki a későbbiekben találkozik a kérdéssel.

Például: Hogyan kell elkészíteni az ilyen meg olyan ételt?

Hogyan fordítanátok magyarra?

Mi a film címe?

Tehát olyan dolgok, amikre konkrétan lehet válaszolni.

Az olyan kérdések, hogy "Ti mit tennétek a helyemben?" Teljesen értelmetlenek, mert mindenki a saját álláspontját erőlteti, és hogy ebből mit tud megfogadni a kérdező azt a végére már ő maga sem tudja a nyolcvanadik vélemény után, mert hogy ezek vélemények, kibeszélések unatkozók között.

Tehát a kérdésedre válaszolva, első sorban olyan kérdéseket fürkészek, amikben tényleg tudok azonnal segíteni, mert jól esik egy visszajelzés, hogy "köszönöm, sokat segítettél".

Néha előfordul, hogy trollkodok, mert felidegesítenek a sok buta és fölösleges kérdéssel, hasonlóakkal, mint amit felhoztál.

2016. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk tényleg sok topic komolytalan, azt hagyni kell.


Szerintem lehet itt normális dolgokról társalogni.

2016. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Blade Bone ***** válasza:

Nem azért, de ha nem tudunk valamit, mi mindig bepötyögjük googleba, ami aztán kidobja a gyakszit hasonló, vagy ugyanazon kérdésekkel, és sok hasznos válasz van, rengeteg tanácsot megfogadtam már innen és szerintem jó arányban vannak viszonylag a jók, a rosszakkal/trollokkal szemben.

Én is hasonlóképp adok válaszokat és igyekszem a legjobb tudásomból eredően válaszolni. :)

És hogy miért vagyok itt? Hát egy véletlenszerű bugyuta kérdésem kapcsán, amit szintén googleba írtam és így bukkantam annó az oldalra, megtetszett és azóta megszakításokkal, de tag vagyok. :D Tetszik is, meg szeretek segíteni. Plusz néha jó beszélni ismeretlenekkel/hez ami jó hatással van rám.

2016. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!