Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért lehet nálam?

Ez miért lehet nálam?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok beszélni lányokkal.

Ha egy olyan lánnyal kell beszélgetnem akit ismerek akkor nincs olyan nagy baj,de akkor is izgulok,nem nagyon tudom mit mondjak,hőség érzetem van,nem tudok olyan jól fogalmazni,félek hogy olyat momdok neki amivel megbánthatom stb..



Ha egy teljesen ismeretlen lányról van szó,pl.:új kolléga,akkor egyáltalán nem merek oda menni hozzá,beszèlgetni


19/f



2016. júl. 14. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálhatsz beszélni lányokkal mondjuk bulikon, mert ott nem is ismered őket, tehát vesztenivalód nincs és kicsi az esély hogy újra látnád még ha el is bénázod
2016. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés miért lehet nálad, de megoldásnak lehet az is, hogy azt képzeled hogy fiúval beszélsz - akkor eltűnhet ez, és valamennyire feloldódhatsz.
2016. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De alányokkal nem tudok úgy beszélni,mint a fiúkkal,félek hogy hülyesèget mondok vagy bármi olyat amin megsértődik
2016. júl. 14. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó pap is holtig tanul.

Gyakorolj többet,menj oda hozzájuk és kezdj el beszélni.

-Hellóóóó,Pista János vagyok.

-Szia én Bözsi.

-Hogy vagy,mit tanulsz?

STB

2016. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
S rájuk sem mersz nézni? Aki tetszik?
2016. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rá merek nézni.
2016. szept. 11. 20:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Buliban még soha nem voltam
2016. szept. 26. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!