Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én mászok a falra az...

Csak én mászok a falra az "időseket tisztelni kell" szövegtől?

Figyelt kérdés

Már nem azért...de szerintem ez egetrengető hülyeség. Sokkal jobban tisztelek egy 15 éves taknyos gyereket aki mondjuk ápolja a beteg anyját és már most megtanult főzni a húgára (csak példa volt) mint egy olyan időset aki ha idegességében megbántja a 10 éves unokáját nem kér tőle bocsánatot. Igen, valóban egy kisgyerek de ha az idős a hibás akkor miért nem kér bocsánatot?


Vagy pl egy megtörtént eset. Buszban mindig odaadom a helyem az időseknek. Megtörtént már az, hogy míg én álltam, az idős szépen elfoglalta a külső ülést és így más aki állt se tudott leülni...


Miért kell tisztelni csak azért mert már sok éve koptatja a föld felszínét? Nem inkább azért kéne mert bölcs? Vagy okos? Vagy becsületes?

És ha ezt nyíltan kimondom én vagyok a f*asz. Ezért inkább hallgatok, de azért kíváncsi vagyok, csak én gondolom így ezt?



2016. júl. 15. 08:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen igazad van. Senkit sem a kora miatt kell tisztelni, hanem azért, ahogy cselekszik. 20/F
2016. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Teljes mértékben egyetértek veled. Na meg hogy a buszon a kis szatyraikat maguk mellé teszik az ülésre, nehogy már más is le tudjon ülni.
2016. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
92%

Van igazsag abban amit mondassz...

Tapasztalat...

Ha en a taskam lerakom a mellettem levo ulesre, akkor a nenike rogton elkezd reklamalni meg ra akar ulni a taskamra, de kozbe van meg hely a buszon...😂

De ha a nenike lerakja a szatyorjat a mellette levo ulesre akkor az nembaaj, hat o mar oreg, o megteheti...

Maskor be is szoltam egy nenikenek hogy a szatyornak is van jegye? :P

Ugyhogy nem, nem vagy egyedul...pacsii✋

2016. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen egyetértek veled, pont ugyanannyi buta bolond öreg van (vagy ha nem több is) mint fiatal.
2016. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
az h valaki idős az nem jelenti azt h ő az atyaúristen,ismerek olyan rosszindulatú gonosz öreg embereket akik egész életükbe azon voltak h mindenkinek ártsanak most meg bácsizzák őket...
2016. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
és nem ilyen buszos táskás semmiségekre gondolok...
2016. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek, csak az kap tiszteletet aki meg is érdemli.
2016. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
Nem irigyellek titeket mert bar egyetertek veletek de en mindig csak itt olvasok ilyen gonosz oregemberes sztorikat. Valosagban keveset latok. Volt mar aki odajott hulyeseget beszelni de o beteg volt meg is halt utana nem sokkal.
2016. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

#8:


Nos, én a helyedben örülnék, hogy nem találkozom velük gyakran. :D

2016. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen egyetértek veled. Viszont ezt nem szeretik hallani. Nagymamám előtt fejtettem ki ezt az álláspontot, aki amúgy nagyon jó fej, meg közeli kapcsolatban vagyunk. De ebben még ő is a régi rend szerint gondolkozik. Na nem magának követeli ki ezt, hanem mikor mondjuk az anyósomról mesélek neki, hogy milyen bunkó és mennyire undorítóan beszél a fiával.


Szóval ez a vélemény dolog olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.


A legtöbb ember olyanokkal veszi csak körül magát, vagy olyanokkal beszélget szívesen, aki maximálisan egyetért vele és bólogat mindenre, így nem kell soha önvizsgálatot tartaniuk.

2016. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!