Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a magánynak...

Szerintetek a magánynak jellemformáló hatása van?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
inkább romboló
2016. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Kinek mi. Aki társas, annak a baráti csevej, iszogatás, hülyülés ami hatással van rá. Aki magányos, az tud magával, a belső énjével foglalkozik, el tud merülni dolgokon, el tud olvasni könyveket a neten kívül, amivel fejlesztheti magát.
2016. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehetsz tőle zseni is meg bolond is, személyfüggő.
2016. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
tönkretesz a magány...de mégis hogy merült ez fel benned?
2016. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Roland G. ***** válasza:
100%
Emberfüggő.Ha rövid ideig tart,akkor lehet,de hosszútávon nem hinném.
2016. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat en aranylag sok idot toltok egyedul, de en ugy erzem, hogy pozitiv hatassal van ram: van idom a reflexiora, hogy gondolkodjam az egyes dolgokon, el tudom foglalni magam (mint vmelyikotok irta szerintem a konyvolvasas remek dolog) de megis sok embert latok szenvedni mert nem tudnak magukkal mit kezdeni:)

Persze azert nem vagyok remete sem, van baratom, imadom amikor alaposan megdug (melegek vagyunk szoval sracok legyszi ne irjatok, hogy lany vagyok-e:D), szoval szerintem az a lenyeg, hogy kiegyensulyozott legyen az ember.

2016. júl. 15. 22:03
 7/8 MZ.per.X ***** válasza:

Az hogy sokat vagy egyedül nem azt jelenti hogy magányos vagy. A magány már alapvetően egy hiányállapot, alakítani alakítja az embert, de nem feltétlenül jó irányba.


Én sokáig éreztem magam egyedül, magányosnak, se barátnő, se barátok, szar állapot. Mára eljutottam oda, hogy elvagyok egyedül is, nem is igazán hiányoznak az emberek, nem igénylem a napi társaságot. Tulajdonképpen formálódik az ember jelleme, de ez inkább csak egy kényszer formálás, ahol eldöntöd hogy kizárod a magány érzését, és megpróbálsz egedül boldogulni, vagy beleőrülsz abba hogy egyedül vagy.


Tulajdonképpen kialakítottam egy burkot magam köré, amiben jól érzem magam, aztán néha megpróbálok kijönni belőle, de elég hamar arra jutok, hogy jobb odabent.

2016. júl. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az esetek döntő többségében inkább személyiségromboló, depressziót kiváltó hatása van, kivéve akkor ha alapból olyan személyiség vagy, aki tudatosan igényli az egyedüllétet, amolyan magányos harcos, aki a céljai elérése érdekében nem igényli a kooperációt.
2016. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!