Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetne vége a magánynak...

Justus9 kérdése:

Hogy lehetne vége a magánynak lehetnék boldog? Help. Többi lent

Figyelt kérdés
15/F .. Mindig is egyedül èreztem magam de az utobbi pár hètben ugy èrzem mintha csak fölöslegesen èlnèk.. Társasági ember vagyok mindig jóba voltam mindenkivel ès soha nem.is volt baja velem senkinek.. Mindenkivel jóba voltam de èreztem nèha hogy mintha nem igazi barátok lennènek csak kihasználják hogy szeretek foglalkozni velük.. Mióta nyár van nem megyek sehova csak itthon vagyok most se tudok aludni mert csak az jár a fejemven mit tettem rosszul mièrt nem èrdeklem őket.. 1. Barátom volt (lány) akiben ugy ahogy megbiztam mègha sokszor is hagyott cserben de mostmár neki is lett barátja ès nem is keres engem elfelejtett ö is.. A többi ember mind iszik de èn meg utálok inni...:// szóval nem.igazán illek a korosztályomhoz... Mit tegyek.hogy èszre vegyenek ès megszeressenek ?://
2014. júl. 4. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sorstársak vagyunk, barátom!
2014. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldök egy virtuális pacsit! Ugyan ez a helyzet, csak 19/L verzióba. :)
2014. júl. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha olyan körökben mozogsz ahol kihasználnak/semmibe vesznek stb. keress más embereket. 15 vagy tehát középiskola ha jól tévedek. Ami azt jelenti hogy rengeteg ember van körülötted suli időben. Valamint az ilyen világfájdalom kihat a látásmódodra is. Könnyen lehet hogy pont azért mert így látod a helyzetet nem tudsz kialakítani erős kapcsolatokat vagy nem veszed őket észre. Próbálj nyitni az emberek felé és az alap bizalmat megadni nekik. Adj esélyt hogy megismerjenek. És azokra akikkel többet vagy együtt suliban írj rá. Hívd el őket sétálni biciklizni baromkodni. Az erős kapcsolatok a szeretet ha úgy tetszik a közös élményeken alapszik. Amíg pedig ez nem jön össze szerintem próbáld elterelni a figyelmed. Mikor nekem jön elő a világfájdalmam elő veszek egy könyvet vagy belekezdek egy sorozatba ami leköt és nem tudok elmerülni az önsajnálatban. :) remélem segít valamit.
2014. júl. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jó tudni hogy vannak mèg törödő emberek.. :)
2014. júl. 4. 11:02
 5/5 botond01122 válasza:
Egy pszichopata vagyok szóval én azt mondom aki kihasznál égesd rá a házat.:D
2014. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!