Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire néznek hülyének az...

Mennyire néznek hülyének az emberek, ha négernek öltözöm?

Figyelt kérdés

Már néhány éve szerelemre találtam a 90-es évek (+2000-es évek eleje) amerikai rapzenéjében.

Ahogy idősödtem úgy értettem meg egyre több mindent belőle és mélyültem el a világában.


Akaratlanul is próbáltam úgy öltözködni, mint a rapperek.. Tehát bő ruhák, semmi meleges cucc, levágattam a hajamat 6milisre.. stb.

Nem vittem ezt túlzásba, de már így is kaptam 1-2 megjegyzést, mert alapból senki nem nézné ki belőlem, hogy komolyan ilyen zenéket hallgatok (kistermetű vagyok, babyface, visszahúzódó).


Most viszont már ott tartok, hogy vettem cripzes bandanat, és gondolkodom rajta, hogy underground rap koncerteken felvegyem, de nem merem.


Bandana (nyilván nem kettőt vennék fel, és nem pont így):

[link]


Gáz lenne?

Egy 5-10 év múlva már nagyon szánalmas lenne, de 16 évesen is gáz lenne?


2016. júl. 19. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanilyen a 21 eves baratom es az egesz barati kore. Nehany korlatolt idiota biztos megnez majd, de lazits ni.ger! :D

Ha te igy erzed jol magad, ez a stilusod, akkor batran mutasd meg az embereknek. Legalabb szuri az idiotakat. ;)

2016. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy a bő ruhákból meg egy kendőből már mindenki erre gondolna. Ennél sokkal furább ruhákban is járnak emberek :)

Persze, ne így az arcod elé tedd a kendőt :D

2016. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Azt csináld ami neked jól esik, úgy öltözködj, ahogy te jól érzed magad. Ne foglalkozz mások véleményével. ^^
2016. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ja és amíg fiatal vagy, addig nyugodtan próbálj ki mindenféle öltözködést, ami megtetszik. Nem kell másokkal foglalkozni. Most éld ki magad ilyen téren, mert felnőttként már lehet hogy nem úgy öltözködsz majd, ahogy szeretnél, pl. ha melóhelyen meg van szabva, hogy mit kell viselni.
2016. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
ne törődjé mások véleményével, my nigga :D
2016. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
25%
16 évesen is gáz, mivel nem vagy fekete. Eleged lett a fehér privilégiumodból, vagy mi? Ha ennyire fekete akarsz lenni, akkor bizonyára szeretnéd a diszkriminációt is megtapasztalni. OH WAIT....
2016. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mah bruh! :D


Amúgy én is nagyon megkedveltem mostanába az oldschool rappet (de a newschoolt is bírom) ,tegnap (2016.19.07./5776.11.12.) is kiírtam ezzel kapcsolatosan egy kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__7952918-ti-i..


Szerintem nem gond.

De ha az U.S.Á-ba vagy tilos felvenni cripz-es ,vagy bloodz-os cuccokat! Már amenyibe nem akarsz balhét.

2016. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Megy a kultúralopás rendesen... Nem azért, de lehet úgy is raprajongónak lenni hogy nem vagy pózer meg rasszista. Eminem sem képzeli afroamerikainak magát mert rappel. Meg is vetették volna érte. Vegyél fel egy bő gatyót meg egy hoodiet, és kész, de ez nem azt jelenti hogy te "négernek öltözöl". Meg mi ez n*gerezés? Komolyan...
2016. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Inessential ***** válasza:
58%
#8, hol volt szó rasszizmusról?
2016. júl. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Pont a kilencesnél.
2016. júl. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!