Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó homofóbnak, rasszistá...

Miért jó homofóbnak, rasszistának, gyűlölködô embernek lenni?

Figyelt kérdés

Sajnos azt veszem észre, hogy az emberek jelentôs része ilyen. A miértre nem tudok rájönni, ugyanis szerintem egyáltalán nem kifizetôdô ez a fajta mentalitás. És most nem az egészséges elôitéletrôl beszélek, ami majdnek mindenkinen megvan, például ha a környezetedben van valaki, akinek a kisugárzása tahó, ezért kerülöd/nem kedveled/nem szimpatikus. Én arra gondolok, amikor hallom/látom az (fôleg magukat jobboldali beállítottságúnak valló***) emberek fröcsögését, - akár az interneten - hogy "mocskos bùzik, fäszszopó cigányok" ésatöbbi... Továbbá azt figyeltem meg, hogy ezek az emberek meglepôen sok idôt, és sok energiát fektetnek abba, hogy a normális embereket fertôzve hangoztassák/terjesszék az álláspontjukat. Bevallom, engem nem nagyon izgatott ez a téma, akit szimpatikusnak találok, azzal jófej vagyok, nem érdekel ha cigány, vagy zsidó, vagy román, vagy meleg, de ma már annyira ez a gyûlölködés folyik a csapból is, hogy kezd a tököm kilenni az egésszel, és feszültté tesz engem is, hogy ez megy a környezetemben. Az ilyen emberek nem veszik észre, hogy a legtöbbet maguknak ártanak ezzel a viselkedéssel? Hogy az égvilágon semmit nem érnek el azon kívül, hogy magukat mérgezik, fojtogatják azzal, hogy állandóan csak gyûlöletet szítanak saját magukban? Én ha nem szeretek valamit, akkor igyekszem nem törôdni valamit, nem pedig direkt a saját agyamat mérgezem azzal, hogy utáljam és ezt tudatosítsam is magamban. Ha valaki paraszt, akkor édesmindegy, hogy meleg, vagy cigány, csak egy paraszt lesz, és azért ellenszenves mert paraszt, nem azért mert más a bôrszíne vagy az orientációja. Érdekes én nem gyûlölöm se a homoszexuálisokat, se a zsidókat, se a cigányokat, mégse haltam még bele. Én csak az agyatlan tahókat utálom.

Szeretnélek titeket emlékeztetni, hogy ezt sem gyûlölködésnek szánom, csak érdekel a ti álláspontotok.

Ja és mégvalami, azoknak akik kötekednének: heteroszexuális, fehérbôrû, világoshajú ember vagyok, tehát mégcsak nem is a "jogaiért harcoskodó b..zi libsi román cigány fattyúg..ci" próbálja osztani az észt.


***szerintem javarészt azok bújnak politikai ideológiák mögé, illetve vallják magukat szélsôjobbosnak vagy szélsôbalosnak, akiknek 0 önálló gondolatuk van, és kell nekik egy mesterségesen generált, ellentmondásos, lezülött értékrend, mert képtelenek maguknak egy normálisat "alkotni"



2016. júl. 21. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Valójában önmagukkal van problémájuk de nem ismerik el.

Van aki ettől hiszi keménynek magát, hogy így másoknak fájdalmat okoz.

Van akit a környezete tesz ilyenné.

2016. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Mert azt nagyon könnyű.Ahhoz nen kell semmi.
2016. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell konfrontálódnod: kevesebb a vita. Illetve a Te véleményedet el kell fogadni, akár még hangoztathatod is a véleményed, mert az olyan férfias. Ha a másik oldal teszi ezt, akkor nyugodtan vádolhatod propagandával, meg "reklámozással" stb.
2016. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3- nem hangoztatom a véleményet, általában megtartom magamnak, illetve csak az arra érdemesekkel osztom meg. Ha meg valaki nem fogadja el, leszarom, nem próbálom lebeszélni a saját nézôpontjáról. Mindenkinek joga van máshogy gondolkodni, mint ahogy hülyének lenni is.

Vagy talán az hatalmas véleményhangoztatásnak számít, hogy anonim módon egy anonim oldalon a témával kapcsolatos kérdést teszek fel?(amire egyébként tôled nem kaptam választ, csak mellébeszélést)

Amúgy köszi a válaszokat.

2016. júl. 21. 23:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, magyarázd el, melyik betű, szó, hanglejtés vagy bármi volt, amivel rád utaltam a válaszomban. Komolyan ennyire érthetetlen, amit írtam, és hogy azokat kritizálva írtam akikről a kérdésed szól?
2016. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Újra elolvastam és leesett, csúnyán félreértettem, bocsi.:D

Így már természetesen egyetértek veled.

2016. júl. 21. 23:08
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Rasszistának azért, mert megalapozott és hidd el te is utálnád mind azt aki szereti a cigányokat és a cigányokat ha a környékükön élnél csak 1 hétig. És közelebbről megismernéd őket. És általánosítani KELL. Ez alapszabály. A kisebbségi kivételeket hülyeség nézni.
2016. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Homofób: undorítónak tartja, ezért köpköd rá, esetleg fél is tőle.

Rasszista: közös ellenség kép ereje, meg azért valljuk be egyes előítéleteknek van igazság alapja.

Nőgyűlölő: passz.


Általánosságban van akinek lelki igénye van a gyűlölködésre, uszításra, valakit mindig szidni, stb. Ez van.

2016. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Cigányok: kötözködnek, verekednek már az óvodában, iskolában. Szórakozóhelyeken verekedést provokálnak ki, utcán megállítanak a pénzedért, telefonodért, vagy csak szimplán meg akarnak alázni 1-2 pofonnal, ütéssel. Vidéken főleg falvakban nagyon gyenge a közbiztonság, lopások, betörések 99%-át ők végzik, a molesztálást, erőszakot már meg sem említem. Segélyeken élnek, nem dolgoznak, mégis BMW-vel és méregdrága ruhákban szaladgálnak. Kulturálatlan a viselkedésük, kirínak a magyar emberek közül a hangoskodó trágár szövegükkel. Sőt, nem hogy a magyarok közül, hanem bármely külföldi embertől, legyen az ázsiai arab, más európai. Olyan felfogásban nevelik a gyereküket már születésüktől fogva, hogy nem csoda évtizedek alatt nem integrálódtak be a társadalomba. Nem ide valók, egy kínai százszorta kulturáltabban viselkedik, és tudja hogy egy idegen országban van, ahová dolgozni és élni jött, ezért nem is nyitja ki a száját.


Homokosok, melegek: utcán vonaglanak olyan öltözékben, olyan feliratokkal amellyel kultúrákat, vallásokat, a józan észt gyaláznak meg vele. Egyáltalán miért kell hirdetni hogy valaki meleg? Már mindenütt ott vannak, filmekbe, sorozatokba, videojátékokba, könyvekbe erőszakolják bele a meleg karaktereket PC alapon, mégis honnan vannak kirekesztve, és hol nem fogadják el őket? Részemről ami még zavar, a férfiaknál a lányos beszéd, és öltözködés, nőknél ugyanennél a fordítottja. Ezek mellé egy olyan gusztustalan liberális gondolkodás mód, amit jó magam nem hiszek el, hogy az egyén valóban is így gondolja a világ dolgait, mert már olyannyira abszurdnak hat.


Kérdezőnek: valószínűleg neked abszolút nincs tapasztalatod cigányokkal. Ami egyáltalán nem probléma, bár csak én is ilyen lennék. Ismerek jó néhány olyan embert aki burokban nőtt fel, gazdag szülőkkel, jó iskolába járatva, autó hozta, vitte őket, legelitebb szórakozóhelyre járva, így persze hogy az ember nem találkozik az élete során a tömör valósággal, és csak az internetnek, tévének hisz, amiben bizony a fene nagy liberalizmus és fogadjunk el mindenkit ahogy van megy. Köszönöm én nem kérek belőlük, mint ahogy a cigányokból, zsidókból, és migránsokból sem. Volt elég tapasztalatom belőlük Angliába, mennyire primitív népség, és egyáltalán nem ide valók Európába. Szidhatnám az ázsiaiakat, de nem teszem ugyanis gyerek korom óta imádom bármelyik nép kultúráját Indiától Japánig, na de ők tudnak ember módjára viselkedni, mint ahogy mi Európaiak.

2016. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9# putri szar suliba jártam, sok paraszt cigány volt. Aztán gimiben az egyik legjobb haverom egy cigány srác lett, aki nagyon normális, jófej, korrekt ember. Ebbôl arra a következtetésre lehet jutni, hogy van köztük utolsó tahó, de normális is. Ugyanez elmondható a nem cigányokról is. Rohadtul nem elit környezetben nôttem fel, hanem a putri lakótelep mellett.:D

A melgvonulásról meg annyit, hogy nem kell pár díszjancsival azonosítani az összes homoszexuálist (ami egyébként csak egy tulajdonság). 1 nap 1 évben, hadd vonuljanak felôlem egy szál f..szban is akár, 1 napot kibírok egy évben, hogy ne arra mászkáljak és gyûlölködjek. Egyébként nyugaton nincs nagyon melegfelvonulás, mert ott el vannak fogadva, itthon meg azért közel sincsenek...

És itt ugyanarra ki tudok térni, mint a cigányos példánál: ismerek olyan díszb...zit, aki szánalmas, állandóan csak a fszszopásról beszél, rinyál stb, de ismerek tanult, normális, intelligens homoszexuális embert is. Miért egy tulajdonság alapján kéne valakit meghatározni?

2016. júl. 22. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!