Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék elfelejteni...

Hogyan tudnék elfelejteni valamit amire nem akarok emlékezni?

Figyelt kérdés
Nem szoktam nézni a hiradót, de ma kapcsolgatva épp rosszkor váltottam. Épp azt a szegény 12 éves fiút mutatatták akit néhány véglény kivégzett, miután kegyetlenkedtek vele. Egyszerűen nem tudom eltűntetni a láthatóan sokkban lévő kisfiú képét az agyamból. Mióta láttam csak a könnyeim potyognak. :( Miért létezhet ekkora kegyetlenség???

2016. júl. 21. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Helyettesítsd a gondolatokat építő, vidám gondolatokkal. Minél inkább nem akarsz valamire gondolni, annál jobban erősíted azt a gondolatot magadban, így bevonzod az energiát, hogy rá gondolj. Nem fogod elhinni, amit most írok, de egy felsőbb szinten visszakapja mindenki azt, amit elkövet, ezt hívják karmának. A karma a tetteink következménye. Nem biztos, hogy mostanság, ebben az életben, de visszafogják kapni, ez vígasztaljon. Senki sem ússza meg!
2016. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy így van! Probalom elterelni a gondolataim, de ahogy mondod, bevonzom. :( Most még késő is van... Próbálok arra gondolni, hogy az a szegény gyermek már nem szenved, jobb helyen van. De azt hiszem most ez kicsit sok volt nekem. Túl kegyetlen ez a világ. Remélem pár nap és jobb lesz.
2016. júl. 22. 00:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, szörnyűségek történnek, és minden erővel harcolni kell a béke mellett és az ilyen patkányok ellen. Hidd el, vissza fogják kapni. Az univerzum mindent egyensúlyban tart, megkapják a jussukat, lehet, hogy ember által, lehet, hogy a természet végez velük idő előtt. Hogy dögölnének meg a rohadt patkányok!
2016. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is sokat stresszeltem rajta tegnap, de valahogy eltűnt azóta. Ismét csalódtam picit az emberiségben. Vidámabb próbáltam lenni, elterelni a gondolataim. Kegyetlen az emberiség, de ne aggódj megkapják ami jár nekik :/ undorító férgek ezek.
2016. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha az megnyugtat, elvileg letartóztatták már őket.

[link]

2016. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Várjuk ezeket is tárt karokkal Európába.
2016. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:(
2016. júl. 22. 01:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni a válasz, de egyszerűen túlreagálod. Ismerted? Nem. Tudsz rajta változtatni? Nem. Igen, tény, hogy tök szomorú és szörnyű, de vannak szörnyebb dolgok is a világon, nem kell mindenen így fennakadni és fölöslegesen magadra venni terheket.
2016. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, túl érzékeny vagyok ehhez a világhoz. Kissé lelketlenebbnek kellett volna nekem is születnem. Nah mindegy, majd legközelebb.
2016. júl. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!