Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, kortól függetlenül,...

Srácok, kortól függetlenül, van köztetek olyan, aki menet közben állandóan lehajtott fejjel jár?

Figyelt kérdés
Miért teszitek ezt, milyen a személyiségetek? Komoly válszadóknak előre is köszönöm!

2016. júl. 23. 17:12
1 2 3
 11/21 eznemlényeges ***** válasza:
Ha nem nézem a földet, akkor kb. fél méter után elbukom
2016. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Menet közben=szex!

Nem értitek ostobák

2016. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11-es a nézi az utat és a lehajtott fejjel jár között lényeges különbség van, ezt már tisztáztuk.
2016. júl. 23. 17:48
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig viselkedés szintjén akarod vizsgálni a dolgot, akkor ezt a testtartást azzal lehet magyarázni, hogy az illetőnek aznapra már elege van mindenből és alig várja, hogy hazaérjen. Ha pedig nem ez az ok erre a viselkedésre, akkor pedig egyértelműen komoly depressziós. Más magyarázat nincs is.
2016. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én magas vagyok és ha előre nézek akkor nem látom mi van előttem közvetlenül.
2016. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

aki így jár fiatal korában, annak gerincferdülése és sok betegsége lesz

igazából a derék, váll van rosszul, csak ettől a fej is

hátedzéssel kijavítható

2016. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Régen, tini koromban talán néhányszor jártam-keltem így, de mostmár nem, mert egyrészt félek, nehogy púpos legyek miatta, másrészt annyi szép lány van, hogy inkább azokat bámulom felemelt fejjel...
2016. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Általában a félénk, csendesebb maguknak való emberek csinálják ezt. Én is észrevettem már ezt de nem feltétlen a fiúk/férfiak csinálják ezt. Ismerek egy olyan csendes magának való lányt aki szintén ezt csinálja, senkire nem mer ránézni szinte, csak arra akit már régóta ismer.
2016. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány.
2016. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
94%

"a nézi az utat és a lehajtott fejjel jár között lényeges különbség van"


Nem, nincs lényeges különbség. Aki lehajtott fejjel jár, az egyértelműen az utat nézi, mert mégis mi mást tudna nézni? Vagy a szemei felcsavarodnak a feje tetejére?


Aki meg állandóan az utat nézi, az értelemszerűen csak is kizárólag kissé lehajtott fejjel tudja ezt tenni.


"ezt már tisztáztuk."


Igen? Hol? Talán egy másik kérdésben, mert itt biztos nem. A #12-es válasza meg megzavart, most már fogalmam sincs hogyan érted ezt kérdező.


Kérdező, ki a járdást nézi, az:


- Vagy rosszul lát, ezért mindig a saját lába elé néz a közelbe.

- Nem akar emberekre nézni.

- Fél, szégyelli az arcát.

- Nem akar a napba nézni, ezért a legegyszerűbb, ha lehajtja a fejét.

2016. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!