Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem élnek normális nők? :O...

Nem élnek normális nők? :O (tömegkérdés)

Figyelt kérdés

Azt eddig is tudtam, hogy a hölgyek nem érdemelnek meg egy normális, értelmes embert, de ha végiggondolom, igazából nem is találkoztam még eddig egy normális lánnyal sem. Hiába mondják, hogy járjon el az ember könyvtárba, színházba, hasonló helyekre... valahogy mindegyik meg van őrülve. Nem tudom, hogy mitől lett mindenki ilyen, de előbb-utóbb mindegyik félrelép (vagy legszívesebben félrelépne); az őszinteséget és a hűséget még csak hírből sem ismerik; és képtelenek nem hazudni a párjuknak.

Hiába keresek, nem találok egy értelmes nőt. Most nem is párválasztásról van szó, mert az milyen lenne, hogy egyet találtam pár év alatt? :D Akkor a 99,99999.....%-a nem normális, vagy mi? Az ismerőskörömben is mindenki ilyen, és mindenki más is, akit egy kicsit is megismertem. De miért?

Na most lehet szidalmazni, meg mindent, ami jól esik, mert én nem általánosítok. Nem mondom, hogy általában ilyeneknek tűnnek, hanem az összes ilyennek tűnik kivétel nélkül. Bocs mindenkitől, de nem fogom szebben leírni, hogy ,,Biztos van egy-két kivétel'', mert nincs rá okom. Eddig még nem találkoztam ilyenekkel, ezért így írom.

De miért ilyen mindenki?

Mi visz rá erre benneteket?

Mi szükségét érzitek ennek?



2016. júl. 23. 22:53
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én az a tipikus könyvtárba járó,olvasni imádó lány vagyok!Ki nem álhatom az osztálytársaimat,akik már 15-16 éves fejjel minden hétfőn úgy jönnek iskolába,hogy full másnaposak!Engem is foglalkoztat az a kérdés,hogy hova lettek az olvasni szerető emberek..a nagymenő lány osztálytársaim is ha olvasnak inkább egy "Izmos pasik" vagy egy "hogyan részegedjünk le " könyvet vennének csak a kezükbe
2017. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Előző vagyok,szinházba is imádok járni,és én szerencsére abba a csoportba tartozom,akiket te kevésnek találsz☺
2017. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!