Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha 16 évesen parázom...

Normális, ha 16 évesen parázom az öregedéstől?

Figyelt kérdés
Igazából olyan 22 éves korig mennék el, maximum. Ott már valószínűleg van állása valakinek, de még szép, és fiatal. 25 után meg biztosan be fogok parázni. Nagyon félek, hogy elfecsérlem a fiatalkorom, de tudom,hogy még fiatal vagyok.
2016. júl. 20. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jo dolog, ha ennyire parazol tole. Egy lelkileg erett ember tud ugy viszonyulni a halalhoz es az oregedeshez, hogy ne kelljen emiatt felnie.

Mitol alakult ez ki nalad? Van sejtesed?

2016. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az, hogy nem járok bulizni, és úgy érzem nem élvezem ki az életet. Annyi mindent kiakarok próbálni még. A szüleimmel sose utaztam anyagiokok miatt, éa mire saját erőből eljutok oda, már nem fogom tudni élvezni.
2016. júl. 20. 21:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, számodra még csak most kezdődik az èlet, ne parázz!:)
2016. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne parázz, egyáltalán nem leszel öreg 25 éves korod után!! Még akkor jönnek a legboldogabb, legjobb időszakok az életedben! Akkor már keresel magadnak pénzt, saját kereteiben belül oda mész, ahova csak akarsz, összeházasodsz a pároddal, jönnek a gyerekek. Ezt nem megöregedésnek hívják, hanem felnövésnek:)
2016. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, a bulizásból áll az élet? Ecsetfejűek és részeg ribik közé vágysz? Biztos?


A nyaralást, a szabadságot pedig ugyanúgy fogod élvezni 25 évesen is, mint tennéd 16 évesen. Ha már itt tartunk, 25 után sincs ok parázni, ugyanúgy lehetsz megnyerő külsejű akkor is, és a 25 nem kor még.


Keress magadnak célokat az életben. Járj el a barátaiddal. Nem muszáj buliba és diszkóba járni, hogy jól érezd magad, lehet moziba menni, beülni egy baráti körrel valahova meginni valamit, sportolni, koncertre járni, stb... találj hobbit. Fejleszd magad.


Annyi célt lehet az életnek adni, hogy kiélvezd.

2016. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Normális, mert a 16 évesek is megöregszenek.
2016. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Nem vágyom annyira részeg emberek közé, de mindenki szerintem nem normális, hogy nem járkálok sehova. Volt, aki konkrétan leordította a fejem, hogy miért nem megyek bulizni. Félek, ha felnövök, megbánom. Az utazgatás jobban érdekel, viszont eddig csak sulival voltam, az meg nem volt olyan érdekes.

2016. júl. 20. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:
A lehetosegeidhez merten attol meg elhetsz tartalmas eletet.
2016. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább részegek közé vágyj. Az utazás mégis mire jó? Hogy eljuss egy olyan helyre ahonnan nem kell továbbutazni. Gynaítom h te inkább menekülni akarsz. Az utazás arra se jó.
2016. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És miért foglalkozol más emberekkel? Mások véleménye csak jobban fogja keseríteni az életed. Tedd az ami neked jó. Ha nem akarsz bulizni, ne menj. Ha utazni akarsz, de nincs rá pénz miatt lehetőséged, tudsz dolgozni, gyűjts. Ha egyedül és szülőkkel nem is tudsz/akarsz menni, akkor keress egy baráti kört, akikben meg tudsz bízni.
2016. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!