Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 évesen még belefér hogy...

20 évesen még belefér hogy hajlékonnyá váljak? Nem akarok balerina szintű hajlékony lenni, de azért szeretnék egy spárgát lenyomni meg hogy úgy általában lazább és hajlékonyabb legyek, nem késtem még el vele?

Figyelt kérdés

évekkel ezelőtt aerobikoztam, fittness-eztem, jógáztam is, az utóbbi kettőt sajnos kevés ideig de nagyon szerettem. és annyira azért nem vagyok merev de szeretnék azért hajlékonyabb lenni.

jógázni újra fogok, de így itthonra esetleg jó nyújtási ötletek, gyakorlatok?



2016. márc. 2. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy jógás meg hajlékony típus sem, ezért nem tudok tippeket adni edzés terén, és még lehetsz hajlékony.

Kicsit elkéstél vele, és nehezebben fog menni valamennyivel, de lehetséges, sőt biztos hogy sikerülni fog egy idő után.

2016. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges persze egy bizonyos szintig, ami szerintem neked tökéletesen elég is lesz. A lényeg a rendszeresség! Folyamatosan kell őket csinálgatni. Neten találsz jó kis gyakorlatokat.
2016. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinted? Az orvosok azt mondták neki, hogy sosem fog tudni rendesen járni.


https://www.youtube.com/watch?v=bIXOo8D9Qsc

2016. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Spárgához tudok jó nyújtásokat mondani. :)

Amúgy nem késő. :)

2016. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, biztatást.

a videó kifejezetten feldobta a napom!:)

#4-es akkor ha van időd esetleg privátban leírhatnád nekem őket, de ide is jó :)

2016. márc. 3. 00:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Sosem kèső elkezdeni!!!:)

Èn írtó merev voltam èletembe el sem tudtam volna kepzelni, hogy kèpes leszek spárgára, de egy nagyfokú elhatározás ès mindennapos fèl -1 órás nyújtás mellett 2 hèt alatt meg lett 18 èvesen. Kètlem, hogy az a plusz 2 èv számítanabármit is. Èn 18 èves korom előtt sosem nyújtottam, csak verseny sportoltam ès sosem ertettem, hogy az minek kell ès sajnos eltrehánykodtam. Azóta pedig a nyújtás az èletem ès mindennapjaim rèszèvè vállt. Úgyhogy csak ügyesen ès, ha gondolod írj privátba ès elküldöm a videót amit èn mindennap elvègeztem azalatt a kèt hèt alatt amikor megtanultam spárgázni.

Egyèbkènt irtó jó videók vannak a youtube-n, úgy gondolom, h párszor megnèzed ès már magadtól is menni fog. :)

2016. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!