Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan legyek újra lazább,...

Hogyan legyek újra lazább, viccesebb?

Figyelt kérdés
Régebben minden munkahelyen, baráti társaságban, mindenhol lazább voltam, vicces, mindenre tudtam regaálni rögtön, mindenkivel jól kijöttem.. azóta eltelt több éve, éltem külföldön is, sajna alig voltam barátok, buli, meló, stb.. így valahogy eltávolodtam mindenktitól és magamnak valóbb lettem.. most dolgozok egy ideje egy helyen, de nem igen nyilok meg.. beszélgetek de csak általános dolgokrol nagy nehezen.. nem igen tudok barátságokat jó viszonyokat kialakítani, ha poénkodnak és mindenki érti a tréfát is csak nézek.. csak mosolygok és ennyi.. mit tegyek hogy normáliabb, barátibb, közvetlenebb legyek?? szeretnék újra nyitott és laza lenni.. de hogyan???
2014. okt. 7. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is kb. hasonlóan vagyok.

Mindig is érett felfogásom volt, így a korombeliekkel nem igen jöttem ki, csak egy barátnőm volt. Elkeveredtem a lakhelyemtől, sajnos a barátságot nem igen tudtuk ápolni. Jelenleg bár próbálkozok barátkozni, de mindenkinek van már nagyon régi, óvodáskori vagy iskolából származó barátokkal.

Én meg csak lesek, hogy na igen. Én próbálkozok, ők nem, mert nekik van már barátjuk, elígérkeztek máshova.

Normálisnak mondanám magam, próbálok barátibb, közvetlenebb lenni, de nem jön össze. A környékünkön mindenki megjátsza a barátságot, hogy jó kis pletykára tegyen szert.

2014. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekem ugyan ez a hekyzetem, csak a suliban. Régebben mindenki nevetett a vicceimen, az osztály menöbbik rétegébe tartoztam. Aztán eljött az az idő, amikor rajtam kívük kb mindenki(1-2 kivétellel) rászokott a hétvégi diszkóra, cigire, piára.. Én meg nem vagyon ezeknek a híve. Ezért mióta eljött ez a korszak, már nem nagyon barátkoznak velem a többiek. De nem is bánom. Mert legalább rájöttem, hogy kik az igazi barátaim.

Azt tanácsolom neked, hogy ne a legmenőbbekkel próbálj barátkozni a munkahelyeden, hanem az olyanokkal akik úgy jártak mint te. Nézz körül, mert biztos van olyan munkatársad, aki ugyan ebben vagy hasonló cipőben jár mint te !

2014. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

privátban elmondom

ha érdekel :)

2014. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sziasztok! Érdekelne engem is! :)
2014. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Alapvetően vannak bejáratott önfejlesztő gyakorlatok amitől idővel egyre inkább a társaság középpontjába kerülhetsz.. Pár ilyen dolgot/technikát alkalmaztam, beépítettem a személyiségembe és mostanra sikerült elérnem hogy ultralooser arcból sokkal kevésbé legyek looser, de úgy érzem most én is megakadtam egy szinten, amin nehéz tovább lépni.

Sztem kezdetnek járj ki sokat, szerezz új barátokat (mindegy hogy nem minőségi barátság, a lényeg hogy ráérezz a csoportok dinamikájára), szórakozz, ha nem buliban, akkor máskor, keress humoros embereket, a jó arcokkal tölts minél több időt..

2014. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!