Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek történt már olyan...

Veletek történt már olyan vagy tapasztaltatok olyt, iskokába vagy bárhol hogy valakinek lehúzták a gatyáját? Ha igen írjátok le a történetét..

Figyelt kérdés
nem velem történt de az iskolában az egyik 7.essel az történt hogy el volt törve mindkét karja (nem is értem miért volt iskolában) és 2 gyerek odamebt...lefogták, kigomboltàk a gatyáját és az alsógatyájával együtt lehúztàk és ìgy ott állt teljesen csupaszon és nem tudott ellene mitt tenni....mindenki kinevette majdnem de én nem....amikor mindenki elment én húztam fel neki.....de egyépként mással is csinálnak ilyet más emberek nem pont ők de ezeket olyanokkal csinálják aki melegítőbe vagy lehúzható nadràgban van...mivel a farmert vagy gombos gatyát nem lehet lehúzni...de ők ezt kigasznàlták hogy neki töröttek a karjai és ez szerintem elég gonosz.....szerintetek??? ha veletek is történt ilyen vagy mással de ti láttátok ìrjátok le!!!

2016. júl. 28. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Olyan iskolába jártok, ahol nincsenek tanárok, vagy mi?
2016. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem én se értem miért nem volt ott egy se de a legvégén jött oda egy tanár adddigis senki nem szólt egy tanàrnak sem
2016. júl. 28. 17:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Az enyémet is húzták le, én is húztam le a másét, én is láttam, ahogy a másokét húzzák le. Igaz, nekem mindkét karom kezem ép volt, így másodpercek alatt felhúztam.


Nem nagy cucc, hirtelen a már volt osztálytársaim lehúzták mikor nem számítottam rá és ennyi. Volt amikor pár személy látta, de hamar feltoltam így sokat nem láttak és már is rohantam a tettes után.

2016. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen....sok helyen megy ez a gatyalehúzàs de amíg az alsógatyáddal nem együtt húzzák le addig kicsit sem baj.....
2016. júl. 28. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskola 4. osztályában történt meg velem egyszer. Napköziben voltunk, 2 lány is ott volt a közvetlen közelemben. Egyik osztálytársam gyorsan lehúzta a nadrágomat, a lányok meg meglátták a kicsi pötsömet és kinevettek. :( 20/F
2016. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Amúgy melyik iskolába jársz Kérdező? Oda már biztosan nem megyek.... A mi iskolánkban mindenhol vannak tanárok és az ilyen megaláztatásokat nem hagyják szó nélkül...már nem azért de nagyon felelőtlen tanárok lehetnek az iskoládban....nincsenek a folyosón ügyeletes tanárok?? Én a helyedben gyorsan iskolát váltanék.... Nálunk, bármilyen helyet el tudsz képzelni, ott, mind-mind vannak felügyelő tanárok....
2016. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:( az nem jó ha lányok is látták..........és igen voltak tanárok de nem mindenhol és mindig nincs olyan sok tanár és nem hagyták szó nélkül kaptak valamit
2016. júl. 30. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj,de akik ezt tették azzal a szerencsétlennel,c_igányok voltak? Komolyan léteznek ilyenek?
2016. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem nem azok voltak
2016. júl. 31. 19:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, poénból húzták már le melegítőmet, de ennél sokkal durvább volt, amikor kihúzták alólam a széket, az brutális volt.
2016. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!