Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a kövéreket,...

Miért kell a kövéreket, dagikat piszkálni?

Figyelt kérdés
Miért csak a sportos a jó? Csak az lehet "boldog" aki vékony/sovány? Egyáltalán miért érdekli az embereket hogy a másik milyen alkatú?

2016. júl. 29. 02:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%
Mert egészségtelen kövérnek lenni. Ennyi, nem kell túlmisztifikálni
2016. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
45%

Az utolsónak üzenem,hogy van aki a génjeiben is hordozza az erre való hajlamot,vagy eleve úgy születik és nő fel. Azzal mi van? Azt nyírjuk ki,meet az a büdös életben nem tud lefogyni,mert olyan a teste.


Belőlem nem váltsnak ki negatív hatást a duci/kövér nők. Nekik állnak a legjobban bizonyos ruhák,jó a humoruk,öröm velük enni és bárhová menni,mert jó az életkedvük. És ha egy duci lány elfogadja magát,akkor a legjobb.


Tudjátok milyen idegesítő mikor a majdnem csont lányok azon siránkoznak,hogy "uhh,le kell fogynom" és napjában 900-szor ezen rinyálnak?? Bemész a lány öltözőbe és "uristen kövér vagyok mit tegyek?!" és akkor ilyen diéta,olyan koplalás és persze a savanyú,kibírhatatlan hozzáállás. (Tisztelet a kivételnek!)


Szégyen ide vagy oda,sajnos én is ilyen voltam. Nem ettem rendesen... még a társaságban se. Ez azóta változott és felvilágosítottak róla,hogy vékony vagyok,ennél vékonyabb ne legyek meet anorexiás leszek.... Szégyenlem,de csak utólag fogadtam meg a tanácsot. Most önmagamelfogadásán dolgozom és azon,hogy a párommal együtt meg tudjak enni két hamburgert!

Egy cseppet se aggódj kérdező,te ha így jól érzed magad,akkor nem kell foglalkozni az ilyen norbi apdate szövegű egyénekkel! Ha ez vígasztal én nem ismerlek,dd tuti úgy vagy csodás egyéniség,ahogy vagy!

(Egy 17 éves vékony lány)

2016. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell az alacsonyakat semmibe nézni? Miért kell a szakmunkásokat megvetni? Miért kell a romákat diszkriminálni? Feltehetnék még több ilyen kérdést. Általános jelenség, hogy az emberek olyan értelmi színvonalon vannak, hogy képtelenek megtartani saját maguknak a másokról kialakított véleményüket. Ha annyira zavar, akkor menj el egy nyugati liberális országba, én is azt fogom tenni. Egyébként sportolni sosem hátrány, már csak az egészséged miatt is. A genetika nem minden és hidd el, nem kell összesz**nod magadat az edzőteremben, elég egy laza aerob/súlyzós edzés és jobb lesz minden. Ja és hidd el, a soványakat is ugyanúgy piszkálják. Én pasiként 53 kiló vagyok, de emberszámba sem vesznek az emberek.
2016. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%

Ja, kb 10000ből 1 dagadt nem tudna lefogyni, nem minden második...


Norbi update meg koplalás meg egyéb hülyeségek helyett el kéne menni sportolni valamit. Én is kövér voltam, még mindig nagydarab vagyok, de elkezdtem mozogni. Heti 8-10km séta(túra a hegyekben) telepakolva súlyokkal megvan 2-3 óra alatt, havi egy kiló lejött rólam. És ez a stabilan lejött fajta, nem az amit sokan csinálnak, hogy egyik héten 4 kiló le másikon 4.5 fel

2016. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy olyan lányt, aki régebben igencsak kövér volt, mára már ennek nyoma sincs, de kb. minden 2. posztja erről szól, h le kell fogyni, mert milyen undorítóak a kövérek, meg ilyenek. Szánalmas, mert látszik h magára akarja felhívni a figyelmet, h “én bezzeg nem vagyok iyen”. Viszont ismerek olyat is, aki meg olyanokat oszt meg pl. h “ nem lehet minden lány vékony, valakinek szépnek is kell lennie”… most nem azért, de ebből minden sugárzik, csak az nem h elfogadja magát. Tehát a kérdésre válaszolva, eléggé úgy tűnik, h aki másokat piszkál (pláne külső miatt) az önmagával nincs teljesen kibékülve.
2016. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
83%

A cigi is egészségtelen, a cigiző embereket mégsem csúfolja senki. (Az őket korlátozó rendeleteket hagyjuk, az nem piszkálásból van)

Kérdező: ha nem akarsz lefogyni, akkor ne fogyj le. De akkor ne zavarjon a piszkálás :/

Valaki írta, hogy a kövér lányok folyton szidják a vékonyakat... Ezt a hülye általánosítást...

2016. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
35%

"A cigi is egészségtelen, a cigiző embereket mégsem csúfolja senki."


Ó dehogynem, csak te ezt nem hallod mert nem cigizel hanem dagadt vagy így nem érdekel

2016. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok dagadt, már egy előző válaszomban is írtam. Most is csak az előítéletek. :D
2016. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
23%

Név nélkül posztolsz, honnan tudjam, hogy már válaszoltál?

Vagy azt hiszed, hogy te vagy 82%-os?

2016. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
64%
Na ezaz hogy név nélkül posztolok, de te mégis leírtad hogy én dagadt vagyok, mintha annyira tudnád :D akkor miről beszélünk?
2016. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!