Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Adjak neki egy eselyt? Tenyleg...

Adjak neki egy eselyt? Tenyleg nem olyan nagy szam ez?

Figyelt kérdés

Nagyon regota odavagyok egy pasiert. Nem vallalt fel egy lanyt se eddig, csak egy eleg prostis kinezetu lanykat, aki tulajdonkeppen az egesz eletet a facebookon elte. Mindent lehetett tudni roluk. Masfel evig jartak kb, majd szetmentek. Borzasztoan padlon voltam, amikor osszejott ezzel a lannyal, aztan amikor elteltek a honapok es meg mindig egyutt voltak, csak megrosszabb volt. MAjd szakitottak.

Most ugy hozta az elet, hogy volt alkalmunk beszelgetni, es szoba kerult az is, hogy mi lenne, ha osszejonnenk. Mondtam neki, hogy ez nekem annyira nem konnyu, azok utan hogy o kivel volt egyutt legutoljara. Nem tudom, hogy milyen volt kozottuk a kapcsolat, de lenyeg, hogy ugy erzem, azt a lepeset soha nem fogom tudni megbocsajtani, hogy nem en voltam akkor az a lany, akivel egyutt volt. Masreszt magasra tette a csaj a lecet, nem tudom, hogy eleg leszek-e. Mi lesz, ha mindig hozza hasonlitgat majd es elojonnek a hianyossagok? Mit tegyek?


2016. júl. 30. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem így már nem is kéne. Ha nincs ló,jó a szamár is? Tegye a lécet ahová csak akarja,én ebből kimaradnék.
2016. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, most egyik pillanatban még szidod a csajt a prostis kinézete miatt, meg amiatt, hogy facebook-on élte az életét, aztán azt hiszed, ezzel a lánnyal annyira magasra rakta a lécet, hogy nem leszel elég neki?

Ilyen leirás után szerintem nincs miért aggódnod.

2016. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont a prostis kinezet miatt mondom. A pasinak ez tetszik. Nem mondom, hogy apaca kinezetem van, de ez a csaj szemely szerint folyamatosa kipakolta a csocseit, miniszoknyat huzott hozza es ilyen 10-15 cm magas cipoket. Ehhez 10 kg vakolat volt rajta, hatalmas egoja volt, razta magat, miegymas es jol megvoltak. Ugyanakkor nem csunya a lany noi szemmel nezve se.
2016. júl. 30. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
De mostmár veled akar összejönni, lehet, megunta a hülye p!csákat és meg akar állapodni egy normális nő mellett.
2016. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Viszont en mar nem tudom a sajat erzeseimet. MIndenaron o kellett, de annyira megbantott ezzel, amikor osszejott ezzel a lannyal, es egyutt volt vele... Ha ez a lany nem lepett volna be a kepbe, semmi baj nem lenne. De igy. Ossze vagyok teljesen zavarodva.
2016. júl. 30. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz, aztán ha nem megy, véget vetsz neki és kész, okulsz belőle és nem lesz benned a "ha" kérdés.
2016. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen kis senkit lesz@rnék ezek után. Mégis mit képzel ez magáról? Együtt van egy ilyen lotyóval, aztán jöhet a rendes lány? Hát nem. Mondd meg neki, hogy neked igényes és kifinomult ízlésű férfi kell, ő pedig nem tartozik ebbe a kategóriába. :*
2016. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a te döntésed, ha bejön akkor csináld, ha nem akk nem. Amúgy egy biztos: nem rakott az se lécet, se sehova semmit, max a síkporos p*%@@*ját a *&##@!!!°%.
2016. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!